Otázka

• 0

Dobry den - chcem sa opytat: ak mam EASY Pecka balik bude mi fungovat mobilny hotspot na tomto baliku? Dakujem

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

4 odpovede na túto otázku

• 0

Tvoj mobilný hotspot nemá nič spoločné s tým, či máš paušál, či kredit či ako platíš, alebo akú službu. 

Mobilný hotspot je je stavenie mobilu, kedy dáta ktoré prijíma preposiela zariadeniam v dosahu akoby wifi. 

takže ak sa tvoj mobil dostane ku mobilným dátam, hotspot bude fungovať.

Na easy resp na SK to nikdo z OP neblokuje ( tethering) ale v zahraničí to OP vedia na sim blokovať a občas sa to stáva. Do 2018 cca to mal aj napríklad three uk a blokoval to myslím v EU.  Len tak pre info,,, nie vždy to teda môže znamenať, že to automaticky funguje 😋

Editoval/-a Giuseppe

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

ale otázka bola položená pri slovenskej sim karte u slovenského národného operátora. 

@Giuseppe

Vážne? Som si nevšimol 🤣😋;-)... Ja som to napísal pre zaujímavosť, môže sa to niekedy niekomu hodiť ;-) a co ty vieš možno to aj časom na SK niekdo zavedie ;-)

odpoveď sa páči : 2 osobám

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • -1

Tvoj mobilný hotspot nemá nič spoločné s tým, či máš paušál, či kredit či ako platíš, alebo akú službu. 

Mobilný hotspot je je stavenie mobilu, kedy dáta ktoré prijíma preposiela zariadeniam v dosahu akoby wifi. 

takže ak sa tvoj mobil dostane ku mobilným dátam, hotspot bude fungovať.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Hosť
Táto téma je teraz uzamknutá pre ďalšie odpovede.

sidebar
  • Podobný obsah

• Od Lucka
      Ahojte,
      Na sviatok zamilovaných máme DARČEK pre všetkých zákazníkov EASY a Predplatenka. Zákazníkom darujeme denný dátový balík počas celého dňa 14.2.2021 úplne ZADARMO. Pre predplatenku platí voľný objem dát 2GB, Easy bude mať k dispozícii 1GB dát.

Dáta zadarmo platia 24 hodín a aktivácia prebieha prostredníctvom Telekom aplikácie, m.telekom.sk, alebo cez SMS:
      ·        pre Predplatenku: 2GBDEN, 2GB DEN, 2 GB DEN, 2 GBDEN na 12330
      ·        pre Easy Pecku, Team, Fix: GIGADEN na 12330

Svoju spotrebu skontrolujete jednoducho v aplikácii alebo stačí zaslať bezplatnú SMS s textom STAV DATA na 12330

Oslávte Valentína s dátami zadarmo  

veľa lásky a milej komunikácie želá 
      Lucka 

• Od erika.kucerova111
      pri pokuse o dobitie kreditu na Easy 0911662716 mi systém píše, že  Telefónne číslo pre dobitie nie je platné číslo Easy. číslo som overovala, Je registrované v Telekome. ako ďalej?
    • Od Marcel
      Ahoj,
      zakladám toto vlákno, nakoľko ma podnietila myšlienka skoro sa chystajúcej zaujímavej konkurenčnej služby "pleasure":-), preto vrámci slušnosti a dodržiavania pravidiel Telekom fóra uvítam, keď sa pridáte a napíšete do ďalších príspevkov, čo by ste radi uvítali u Telekomu v segmente Paušálov a Predplatenky (EASY).
      Za seba by som rád privítal:
      1. VoLTE pre ďalšie telefóny (minimálne ak už je podporovaná značka, tak ďalšie modely)
      2. VoWIFI
      3. eSIM karty
      4. Možnosť rovnomerných splátok telefónov bez navýšenia
      5. chýba mi detský paušál, aj možnosť spravovať a pridružiť k aplikácii Môj Telekom (napríklad párovanie na čísla rodičov a volanie si navzájom zdarma)
      6. Rozšírenie značiek na OPPO, VIVO, REALME, Xiaomi REDMI
      7. Rozšíriť MAGENTA1 Business aj na EASY (PREDPLATENKA)
      Skúsme niečo pridať spolu ako inšpiráciu. Mňa to podnietilo na základe vlastných skúseností, keď ako osoba aj firma skladáme služby od viacerých operátorov, vrátane nákupu telefónov, kedy dávame prednosť konkurencii.
    • Od jondras
      Chyba mi prehlad spotrieb hlasove aj datove oddelene nielen za aktualny den, ale aj s historiou aspon jeden tyzden. 

• Od Kaja
      Je možné k programu EASY Pecka získať aj samostatnú dátovú kartu, ktorá by zdieľala dáta s pôvodnou kartou?
    • Od Simona_Zahradnikova
      kedy zvycajne chodi k vam kurier od telekomu, pripadne kedy da o sebe vediet ze v ktorom case cca pride?