Otázka

• 0

Dobry den - chcem sa opytat: ak mam EASY Pecka balik bude mi fungovat mobilny hotspot na tomto baliku? Dakujem

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

4 odpovede na túto otázku

• 0

Pridal (editované)

Tvoj mobilný hotspot nemá nič spoločné s tým, či máš paušál, či kredit či ako platíš, alebo akú službu. 

Mobilný hotspot je je stavenie mobilu, kedy dáta ktoré prijíma preposiela zariadeniam v dosahu akoby wifi. 

takže ak sa tvoj mobil dostane ku mobilným dátam, hotspot bude fungovať.

Na easy resp na SK to nikdo z OP neblokuje ( tethering) ale v zahraničí to OP vedia na sim blokovať a občas sa to stáva. Do 2018 cca to mal aj napríklad three uk a blokoval to myslím v EU.  Len tak pre info,,, nie vždy to teda môže znamenať, že to automaticky funguje 😋

Editoval/-a Giuseppe

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

ale otázka bola položená pri slovenskej sim karte u slovenského národného operátora. 

@Giuseppe

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

ale otázka bola položená pri slovenskej sim karte u slovenského národného operátora. 

@Giuseppe

Vážne? Som si nevšimol 🤣😋;-)... Ja som to napísal pre zaujímavosť, môže sa to niekedy niekomu hodiť ;-) a co ty vieš možno to aj časom na SK niekdo zavedie ;-)

odpoveď sa páči : 1 osobe

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • -1

Tvoj mobilný hotspot nemá nič spoločné s tým, či máš paušál, či kredit či ako platíš, alebo akú službu. 

Mobilný hotspot je je stavenie mobilu, kedy dáta ktoré prijíma preposiela zariadeniam v dosahu akoby wifi. 

takže ak sa tvoj mobil dostane ku mobilným dátam, hotspot bude fungovať.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok

Vytvor si účet alebo sa prihlás, ak chceš komentovať

Musíš byť členom, aby si mohol pridať komentár

Vytvoriť účet

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Registrácia nového účtu

Prihlásiť sa

Máš už účet? Prihlás sa tu.

Prihlásiť sa teraz

sidebar
  • Podobný obsah

• Od VladoDurdik
      Dobrý deň. Prosím vás má niekto skúsenosť, či sa dá pripojiť k mobilnému internetu (1Giga cez WiFi router ktorý je k tomu) TV s Androidom? Potrebujem len stiahnut aplikácie - nie pozerať filmy.
    • Od margitagoldschmidt
      Dobrý deň chcem sa opýtať mám easy kartu easy pecka a nejde mi platiť mikro platby napr keno 10 a podobne cez sms dá sa to niako nastaviť aby to išlo ??? Dakujem
    • Od filipzemiansky123
      Dobrý večer, chcel by som sa spýtať či budú dáta zadarmo aj v júni??
    • Od mizikova29
      Dobrý deň, 
      Na tel. Čísle 0918726713 10.04 mi skončila viazanosť, chcela by som to zmeniť na dobíjanie kreditu nakoľko to číslo využíva moja mama. 
      Je to možné 
      Mizikova 

• Od zuzina9
      Dobrý vecer, mám 10eur kredit a potrebujem si kúpiť lístok na autobus nakoľko kvôli korone je nemožné kúpiť si ho u vodiča a potrebujem sa dostať domov na druhý koniec mesta, no píšete mi že nemám dostatočný kredit ??? Lístok stojí 90centov a mám 10eur kredit ???? 

• Od 93dada
      Dobrý večer,chcela by som vedieť kvoli čomu my boli aktivované dáta zadarmo spoplatnené