CA moduly

Otázka

• 0

Dobry den chcem sa opytat kedy zacne telekom ponukat CA moduly do tv dakujem

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

4 odpovede na túto otázku

• 0

z dovodu ochrany drm su dostupne len magioboxy

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

co je to drm aka ochrana a ostatni operatori ju nepotrebuju? Ako je to

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Je to ochrana autorských práv a to že ostatný (väčšinou menší /lokálny) na to kašlú je ich vec ale riskujú pokuty.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

jedna z casti drm ochrany su zakodovane nahravky magioboxu teda neprehratelne v pc, napriklad prijem pozemneho vysielania cez takmer akykolvek box umoznuje nahravky nekodovane teda prehratelne v pc co sa da povazovat za porusenie ochrany drm

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok

Vytvor si účet alebo sa prihlás, ak chceš komentovať

Musíš byť členom, aby si mohol pridať komentár

Vytvoriť účet

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Registrácia nového účtu

Prihlásiť sa

Máš už účet? Prihlás sa tu.

Prihlásiť sa teraz

sidebar
  • Podobný obsah

• Od rudolf39
      V októbri m.r som prešiel z magio sat na magio tv a v balíčku maďarský exstra nemám stanicu ATV...V Sate to som mal...Teraz mi to chýba .Kedy pridajú atv aj tu?....
    • Od Kevin1
      Dobrý deň,
      Rád by som poprosil o radu.
      Snažil som sa nájsť odpoveď na podobný problém v už založených témach, no žial bez úspechu alebo bez mojej znalosti tejto odbornej terminológie.
      K veci:

Nasťahoval som sa do bytu ( novostavba), som jeho prvý užívateľ. Rieším NET a TV. NET už som od Telekomu mal a nevyhovoval mi, uprednostním teda regionálného poskytovateľa. TV by som rád riešil od TELEKOMU, lenže optická prípojka je iba v jednej miestnosti a ja by som sa rád vyhol káblovaniu celého bytu, aj keď som tu niekoľko krát čítal, že kábel je proste kábel. Na tomto fórume som sa však dočítal niečo aj o tzv. powerline... Moje otázky:

1. Je možné mať internet od iného poskytovateľa a TV od Telekomu? Ak áno aj za predpokladu, že by som chcel ten druhý televizor s využitím toho powerline?
      2. Čítal som, že je to dosť nespoľahlivé... pomohol by som si, resp. bolo by lepšie, ak by som si kúpil wifi router ako aj powerline vlastný a výkonnejší ( ak áno, viete mi poradiť konkrétne modely (kludne aj drahšie) ?)
      3. Viete mi prosím poradiť iné prípadne lepšie riešenie tohto problému?

Za Váš čas i odpovede ďakujem
    • Od Martin4664
      Ahoj mám od 2018 magio box s diskom na nahrávanie zn. Arris HDMI Dolby Digital. Je tam aj výstup na USB, ale nejdú mi tam prehrávať filmy. Prečo???? Dik za odpoveď. Martin
    • Od panamera
      Caute, nevie mi niekto poradit kde zozeniem wifi antenu k tomuto boxu? V menu je moznost WIFI a LAN a ked dam Wifi tak pise ze zariadenie WIFI nie je.  Ked som to videl u znameho bol som presvedceny ,ze to ma zabudovane wifi tak si to objednal a Wifi to nema  
    • Od Marekpokus
      Dobrý deň chcem sa spýtať . Mám Magio televíziu z magio internetom dasa zrušiť samostatný internet aby televízia išla ďalej ďakujem Našiel som si iného poskytovateľa internetu z rýchlejším uploudom