Otázka

• 0

Zdravim. Chcem si objednat magio internet dsl  typ L. Aky router zakliknut premium alebo standard? Peter

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

6 odpovedí na túto otázku

• 0

Zdravim. Chcem si objednat magio internet dsl  typ L. Aky router zakliknut premium alebo standard? Peter

pri premium routri mas 1gbit porty LAN a AC 5ghz wifi do 867Mbit/s.. pokial to nevyuzijes staci ti standard so 100mbit portami  s 2.4ghz wifi

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

To neviem a co to znamena vyuzijem nevyuzijem:)

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Pridal (editované)

Ak berieš ADSL ako spomínaš stačí ti normálny, prémiový sa oplatí pri optike asi jedine.

Pokiaľ viem ADSL je maximálne 20Mb/s? (keď tak ma opravte nie som si istý) čiže 1Gb/s porty by ti boli úplne zbytočne, aj 5Ghz wifi keďže pri 2,4Ghz do 100Mb/s nie je žiadny problém.

Editoval/-a Samer303

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

najlepsie bude ked si kupis vlastny a usetris si tak starosti, tie magio routre stoja za dve veci, sam chystam vymenu adb vv3212 za zrejme tp-link vr2800v pricom mam aj magio televiziu, pustim ju cez ten tp-link a bude pokoj

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

najlepsie bude ked si kupis vlastny a usetris si tak starosti, tie magio routre stoja za dve veci, sam chystam vymenu adb vv3212 za zrejme tp-link vr2800v pricom mam aj magio televiziu, pustim ju cez ten tp-link a bude pokoj

...to si len myslis ze IPTV pustis cez ten TP-link :-))

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

...to si len myslis ze IPTV pustis cez ten TP-link :-))

mam navod a nastavenie, viacero ludi tu ma magio iptv cez vlastny router :):):D 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok

Vytvor si účet alebo sa prihlás, ak chceš komentovať

Musíš byť členom, aby si mohol pridať komentár

Vytvoriť účet

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Registrácia nového účtu

Prihlásiť sa

Máš už účet? Prihlás sa tu.

Prihlásiť sa teraz

sidebar