Predbiehanie zvuku pred obrazom

Otázka

• 0

Dorý deň, chcel by som sa spýtať mám v MAGIO GO problém s programami CT1 a CT2 at , že po spustení programu zvuk predbieha obraz,J eto dosť nepríjemné

a znižuje to pôžitok so sledovania týchto programov.

Je to možné odstrániť?

Ďakujem za odpoveď.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

1 odpoveď na túto otázku

• 0

Nakoniec pomohla zmena prehliadača napr.Firefox alebo lepšie EDGE.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach
Hosť
Táto téma je teraz uzamknutá pre ďalšie odpovede.

sidebar
  • Podobný obsah

• Od simi23
      Dobrý deň, 
      máme od vás televíziu MAGIO (pre dve zariadenia) - chcela by som sa informovať, či máme nárok na MAGIO GO (zadarmo) cez tablet, príp. telefón. Ak áno, ako môžem získať prihlasovacie údaje. 

S pozdravom

• Od tyler91
      Zdravím, ak máme Magio GO zadarmo k Magiu na pevnej sieti je tam podmienka, že môžem sledovať na 1 zariadení súčasne. Moja otázka je však, ak chcem pozerať na inom zariadení musím to pôvodné zmazať a nové zaregistrovať ? alebo sa to registruje/odhlasuje automaticky ?
    • Od vhxsoft
      16.3 som zaplatil Magio Go..
      Nejde mi
    • Od cenculsk
      co ste to zase porobili? najprv vypadol na 5-10 minut internet. ten sa uz sice rozbehol, ale magio go nefunguje ani cez web ani v aplikaci.
      halooo, hral sa niekto s kablikmi alebo vypinacmi v telekome, ze zostrelil internet?

neznama chyba so zltym vykricnikom v prehliadaci pri pokuse spustit si stanicu cez web.
    • Od angelabrlasova
      Dobrý večer. Vie mi niekto poradit s týmto? Toto mi vypisuje po spustení akéhokoľvek programu a nejde spustiť vôbec žiadny. 
      Cannot read property ,, CaptionParser" of undefined
    • Od Tataracik
      Ahoj, vie mi niekto poradit ako si aktivovat Magio GO, ktore je zadarmo k Magio TV? 
      Je to uz nejaky cas co som to robil a vobec si nepametam. A tiez neviem nikde najst navod.