Optika a kanalizácia

Otázka

• 0

Zdravím

Podla všetkeho idu v obci robiť kanalizaciu.Može sa optika dávať do zeme aj s kanalizaciou alebo to musia robiť zvlášť? 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

1 odpoveď na túto otázku

• 0

Tu sú informácie pre pozemok majiteľa: https://www.telekom.sk/wiki/ostatne/informacie-pre-stavebnikov-a-developerov#-5 

Hĺbka uloženia na pozemku vlastníka nie je určená, odporúča sa však klásť ju spolu do jedného výkopu s prípojkou vody, plynu či iných inžinierskych sietí pričom HDPE rúra pre telekomunikačné účely má byť uložená nad ostatnými inžinierskymi sieťami, idealne v hĺbke min. 40cm a max. 100cm.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Vytvor si účet alebo sa prihlás, ak chceš komentovať

Musíš byť členom, aby si mohol pridať komentár

Vytvoriť účet

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Registrácia nového účtu

Prihlásiť sa

Máš už účet? Prihlás sa tu.

Prihlásiť sa teraz

sidebar
  • Podobný obsah

• Od Janomajer135
      Dobrý deň,
      prosím o informáciu o stave zavádzania Optiky v obci Slovenská Ľupča.
      V poštových stránkach sa začal objavovať papier o súhlase so zriadením optickej prípojky od firmy ZYRY-Tem pod záštitou telekomu.
      Je to len predbežné zisťovanie o záujem opt. internetu v obci alebo sa na tom už aj reálne pracuje a aký je predpokladaný termín realizácie a spustenie služby.
      Ďakujem

• Od kelsinen
      Je možné na tomto routri niekde počítať prenesené údaje?
      Objem prenesených údajov na stránke telekomm.sk je neprimerane veľký ... chcel by som to porovnať.
    • Od ivan77
      zdravim
      dsl internet mam uz niekolko rokov a bude mi koncit viazanost. prave som zistil ze nemam na mojej adrese dostupny ziadny dsl internet u ziadneho z poskytovatelov tejto sluzby. ako je to mozne?
    • Od mharisko71
      Dobrý deň
      Rád by som zistil možnosť napojenia sa na optický kábel v okolí Jabloňovej ulici v Bernolákove .
      s pozdravom. 
      Ing.arch. Marian Jurča 
    • Od mojtelekom2016
      Podľa správ od Telekomu na Zive.sk malo do 12.5. dojsť k dočasnému zrýchleniu DSL liniek, kedy sa dočkám ak mám  L paušal a download stále 45Mb/s ???
    • Od Dobko30
      Dobry den, rad by som sa spytal, byvam na  sidlisku Kvetna, ulica Jana Holleho 885/14 Trencin mame tu internet prostrednictvom VDSL technologie - metalické pripojenie. Pocul som o moznom prechode na OPTIKU, ktora sa mala realizovat este koncom minuleho roka. Viete mi prosim povedat ci sa v tejto lokalte planuje zmena technologie pripojenia na internet. ? Ak ano tak v akom casovom horizonte ? Dakujem za odpovede. Zakaznik Peter Trencin