• ×   Vložil si obsah s formátovaním.   Odstrániť formátovanie

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

sidebar
  • Podobný obsah

• Od Katil1
      Mám zakúpený internet s 21ms na hrách a prehliadačoch ale telekom my neposkytuje také pripojenie rád by som to vyriešil čo najskor.
    • Od pepo930
      Ahojte aktualne mam zrychleny opticky internet -XL. Len mam pomalu rychlost cez wifi 5Ghz okolo 400Mbit namiesto 600Mbit. Pokial pripojim pocitac cez kabel rychlost je v poriadku. Ale ked som cez wifi rychlost pada na 350-400Mbit 
      Wifi router mam Asusu AC58U. Je nieco potrebne zmenit v nastaveniach Wifi routra? Vdaka 
    • Od EndiKovac
      Dobrý deň všetkým. Aký wifi router nový keď máme internet magio L a do teraz sme mali ZTE II router ale už je vyše troj ročný a blbne to. Potrebovaly by sme to na 3 telky, 2 notebooky,4 mobily a občas pre nejakú návštevu.

• Od Archie_
      Zdravím,
      plánujem si obstarať v blízkej dobe novú gateway, ktorá má SFP porty. Je možné sa zbaviť bielej krabičky HUAWEI, ak do SFP portu vložím GPON modul?
      Skúšal to už niekto?
    • Od leokabina
      Ako dlho trvá schvalovací proces už kompletne pripojenej optiky?
    • Od czodors
      Dobry den, nevedeli by ste mi pomoct s problemom: router speedport+ blokukuje ci neprepusta alebo spomaluje niektore stranky. napriklad www.sme.sk vobec nenacita z akehokolvek zariadenia, ktore je pripojene na internet cez tento router. Mnohe dalsie strankz funguju bezproblemovo. Dakujem za radu.