Susedia maju DSL internet ale ja nie

Otázka

• 0

Dobry den,

Pred pol rokom som presiel z DSL na internet sireny vzduchom. Kvoli extremne nizkemu FUP limitu co mam momentalne nastaveny som chcel prejst naspat na DSL ale mi v Telekome povedali ze na mojej adrese uz DSL internet nie je mozne zriadit z technickych dovodov, bolo mi povedane, ze pripojka je obsadena naplno. Sranda je, ze nie som si vedomy ze by Telekom poslal ich technika priamo na moju adresu aby vyhodnotil moju situaciu. Byvam v rodinnom dome. Obidvaja moji susedia, dokonca vsetci na mojej ulici maju pritom DSL internet dostupny na ich adrese.

Chcem sa opytat ake mam moznosti a co to znamena ze je pripojka obsadena naplno?

Vopred dakujem!

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

3 odpovede na túto otázku

• 1

v rozvodnej skrini su obsadene vsetky porty a neieje mozne ta pripojit ak sa niekto neodpoji, bol som sa pytat v orange na dsl internet od nich miesto telekomu a toto mi povedali aby som si dal na to pozor

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

v rozvodnej skrini su obsadene vsetky porty a neieje mozne ta pripojit ak sa niekto neodpoji, bol som sa pytat v orange na dsl internet od nich miesto telekomu a toto mi povedali aby som si dal na to pozor

Dakujem za radu. Nevies ci moze operator navysit porty?

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Dakujem za radu. Nevies ci moze operator navysit porty?

moze ale je to v jeho rezii nakolko to je nakladna vec 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok

Vytvor si účet alebo sa prihlás, ak chceš komentovať

Musíš byť členom, aby si mohol pridať komentár

Vytvoriť účet

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Registrácia nového účtu

Prihlásiť sa

Máš už účet? Prihlás sa tu.

Prihlásiť sa teraz

sidebar
  • Podobný obsah

• Od tatraboi
      Zdravíčko,
      nedávno mi veľmi lákavá ponuka na Optiku k domu od Telekomu. Vzhľadom na cenu, ktorá je rovnaká ako môj doterajší internet provider a rýchlosť 10x vyššia. Chcel som sa spýtať, ako dlho trvá zriadenie tohoto internetu a či existuje počas prechodu doba, kedy budem bez internetu alebo sa to dá nejako zosynchronizovať, nech to je prakticky seamless. 
      Ďakujem.
    • Od marcelmrc1
      Zdravím,
      Na základe dostupnosti Magio internetu XL na mojej adrese som zrealizoval zmenu s VDSL L na VDSL XL.
      Zatiaľ mám router prihlásený profilom 5306/56476 kbps. Myslíte že to na základe parametrov dá ešte viac??

• Od Tomaseq
      Dobrý deň, neviete, či sú nejaké problémy s internetom? Už asi týždeň mám zlý ping a nie len ja, ale aj ostatní, čo využívajú magio v mojej oblasti.
      Okres Topoľčany. Ďakujem.
    • Od kazkoka
      zdravím
      vedeli by ste poradit ,alebo ako dosiahnut pozadovane rychlosti co uvadza tkom?
      dakujem za akukolvek odpoved

• Od gabriela40
      Na ulici Muškátová už je optika,lebo niektorí ju už majú zriadenu. Ale keď si ku chcem zriadiť aj ja tak my povedali,že u nás sa to nedá, ale už nám došla sms, že je tu optika. Ešte začiatkom decembra a odvtedy stále tvrdia pracovníčky, že u nás nie je.Konečne som našla zamestnanca,ktorý nám povedal,že sa stáva,že 2-3 domy na ulici majú s tým problém treba dať žiadosť. Tu je ten problém ako to mám nahlásiť, že chcem preveriť možnosť zapojenia. Vraj na stránkach Telekomu to je, ale neviem to nájsť. Je to Muškátová 98/27, kábel je už v garáži natiahnutý. Dakujem.