Otázka

• 0

Na ulici Muškátová už je optika,lebo niektorí ju už majú zriadenu. Ale keď si ku chcem zriadiť aj ja tak my povedali,že u nás sa to nedá, ale už nám došla sms, že je tu optika. Ešte začiatkom decembra a odvtedy stále tvrdia pracovníčky, že u nás nie je.Konečne som našla zamestnanca,ktorý nám povedal,že sa stáva,že 2-3 domy na ulici majú s tým problém treba dať žiadosť. Tu je ten problém ako to mám nahlásiť, že chcem preveriť možnosť zapojenia. Vraj na stránkach Telekomu to je, ale neviem to nájsť. Je to Muškátová 98/27, kábel je už v garáži natiahnutý. Dakujem.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

7 odpovedí na túto otázku

• 0

Ahoj @gabriela40

pri zriadení uveď kolegom číslo parcely kde je postavený rodinný dom, nie parcelu pozemku. 

@Ľuboš

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Ahoj @gabriela40

pri zriadení uveď kolegom číslo parcely kde je postavený rodinný dom, nie parcelu pozemku. 

@Ľuboš

Ahoj @gabriela40

@Ľuboš

Ale ja nepotrebujem zriadiť, mám internet vdsl 7 rokov od Telekomu, chcem prejsť na optiku a na ulici na optiku všetci vedia prejsť len my nie a potrebujem dať žiadosť, aby to preverili, ale neviem ako. Ďakujem 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Zavolaj alebo napíš kolegom, zabezpečia zmenu z VDSL na optické pripojenie. 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Zavolaj alebo napíš kolegom, zabezpečia zmenu z VDSL na optické pripojenie. 

Aktualizácia, bol u nás obchodný zástupca ohľadne optiky a on nám ukázal mapu a na celej ulici optika je spustená aj volal na centrálu a tam mu povedali,že treba dať zapísať dom do systému Telekomu keďže nie je skolaudovaný a mali ste pravdu nie číslo parcely, ale číslo domu. Boli sme na pobočke v Senci, ale tam nám povedali, že čakať na sms a optika u nás nie je. S týmto mi neviete poradiť?  Ako dom zapísať do systému, čo k tomu potrebujem? Ďakujem. 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

@gabriela40 napíš mi do súkromnej správy telefónne číslo a kód adresáta z faktúry. 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Dobrý deň, tak konečne sa to podarilo aj bez čakania na sms, aj bez návštevy pobočky a máme optiku. Chcem sa opýtať - musím vrátiť starý router. Zmluvu mám na firmu, kde je konateľ manžel. Musí to odniesť osobne, alabo môžem aj ja, a musí byť v krabici? Ďakujem. 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Ahoj @gabriela40

som rád, že sa služba zriadila. Pôvodný wifirouter môžeš vrátiť v Telekom centre aj ty. 

@Ľuboš

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok

Vytvor si účet alebo sa prihlás, ak chceš komentovať

Musíš byť členom, aby si mohol pridať komentár

Vytvoriť účet

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Registrácia nového účtu

Prihlásiť sa

Máš už účet? Prihlás sa tu.

Prihlásiť sa teraz

sidebar
  • Podobný obsah

• Od vyriesime
      Dobrý deň, 
      rád by som sa spýtal na pokrytie optiky v Novej dedinke. Pred mesiacom mi robotníci zakončili kábel kusok od domu a povedali, že dalej si to rieši telekom. Volal somna Infolinku kde mi povedali, že moju adresu nevidia v pokryti a že ani v plánovanom pokryti ( do 100 dni), pritom pred domom mám skrinku, z ktorej len tak visí optický kábel. Dá sa to nejako posúriť. Alebo na koho sa môžem obrátiť.
      Jedná sa o adresu Družstevná 15, Nová Dedinka
      ďakujem za odpoveď
    • Od Gelmox
      Dobrý deň, chcel by som sa opýtať či v Starých Horách je možnosť nejakého internetu od Telekomu. Ak áno tak aké sú rýchlosti ponúkaných možností. Pozeral som v mape pokrytia, niečo som našiel, ale nič také na stránke už nie je ponúkané. (Našiel som VDSL)
      Ďalej by ma zaujímal aj pomer agregácie a taktiež minimálna rýchlosť internetu v špičke. Taktiež sa chcem opýtať na prípadné "reklamácie" v prípade, že by internet nespĺňal požiadavky niekoľko dní po sebe.
      Ďakujem
    • Od AdamFu
      Dobrý deň,
      bývam v oblasti kde je podla mapy pokrytia siete dostupny VDSL internet az do rychlosti 90Mb/s (aj od susedov to mam potvrdene). No podla tejto dostupnosti na mojej adrese nie je dostupny ziaden internet. Vzdy ked zavolam na zakaznicku linku Telecom alebo Orange mi to pripomenu a po zadani cisla zmluvy mi povedia, ze sice nam neukazuje dostupnost internetu na adrese, ale ano mate na adrese zavedeny internet (no je to ADSL ,nejaka stara zmluva).
      Dokonca byvam v dvojdome kde sused ma dostupny VDSL internet (nie je to dom na konci ulice, ale rohovy dom na krizovatke 3 ulic z ktorej jedna je slepa.) Na tej slepej ulici je tento internet, susedia cez jednu aj druhu stranu cesty maju tento rychlejsi internet.

Viete mi prosim pomoct ako by som mal postupovat, aby mi bol zavedeny rovnaky internet ako vsetkym okolitym domom? Na linke mi vedia len povedat, ze na adrese nie je dostupny ziaden internet.
      Vopred dakujem za kazdu odpoved.
      Adam 
    • Od Lukas.Binder
      Dobrý deň. Chcel by som sa spýtať či sa neplánuje zaviesť optický internet vo Veľkom Bieli konkrétne na Záhradnej ulici a ak nie, ako by bolo možne niečo takéto zrealizovať? Bol by som veľmi rád nie len ja ale aj ostatní obyvatelia tejto ulice.
    • Od Simon.
      Dobrý deň chcel by som sa spytat ako to bude s optickym internetom na ulici repkova a okolie k situaci čo sa teraz deje. Ten internet by sa tu fakt hodil lebo to čo tu je sa stale seka 500kb download 80+ping čo je pri hrách nehratelne.Dakujem za odpoveď prajem pekny deň