Otázka

• 0

Na ulici Muškátová už je optika,lebo niektorí ju už majú zriadenu. Ale keď si ku chcem zriadiť aj ja tak my povedali,že u nás sa to nedá, ale už nám došla sms, že je tu optika. Ešte začiatkom decembra a odvtedy stále tvrdia pracovníčky, že u nás nie je.Konečne som našla zamestnanca,ktorý nám povedal,že sa stáva,že 2-3 domy na ulici majú s tým problém treba dať žiadosť. Tu je ten problém ako to mám nahlásiť, že chcem preveriť možnosť zapojenia. Vraj na stránkach Telekomu to je, ale neviem to nájsť. Je to Muškátová 98/27, kábel je už v garáži natiahnutý. Dakujem.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

7 odpovedí na túto otázku

• 0

Ahoj @gabriela40

pri zriadení uveď kolegom číslo parcely kde je postavený rodinný dom, nie parcelu pozemku. 

@Ľuboš

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Ahoj @gabriela40

pri zriadení uveď kolegom číslo parcely kde je postavený rodinný dom, nie parcelu pozemku. 

@Ľuboš

Ahoj @gabriela40

@Ľuboš

Ale ja nepotrebujem zriadiť, mám internet vdsl 7 rokov od Telekomu, chcem prejsť na optiku a na ulici na optiku všetci vedia prejsť len my nie a potrebujem dať žiadosť, aby to preverili, ale neviem ako. Ďakujem 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Zavolaj alebo napíš kolegom, zabezpečia zmenu z VDSL na optické pripojenie. 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Zavolaj alebo napíš kolegom, zabezpečia zmenu z VDSL na optické pripojenie. 

Aktualizácia, bol u nás obchodný zástupca ohľadne optiky a on nám ukázal mapu a na celej ulici optika je spustená aj volal na centrálu a tam mu povedali,že treba dať zapísať dom do systému Telekomu keďže nie je skolaudovaný a mali ste pravdu nie číslo parcely, ale číslo domu. Boli sme na pobočke v Senci, ale tam nám povedali, že čakať na sms a optika u nás nie je. S týmto mi neviete poradiť?  Ako dom zapísať do systému, čo k tomu potrebujem? Ďakujem. 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

@gabriela40 napíš mi do súkromnej správy telefónne číslo a kód adresáta z faktúry. 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Dobrý deň, tak konečne sa to podarilo aj bez čakania na sms, aj bez návštevy pobočky a máme optiku. Chcem sa opýtať - musím vrátiť starý router. Zmluvu mám na firmu, kde je konateľ manžel. Musí to odniesť osobne, alabo môžem aj ja, a musí byť v krabici? Ďakujem. 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Ahoj @gabriela40

som rád, že sa služba zriadila. Pôvodný wifirouter môžeš vrátiť v Telekom centre aj ty. 

@Ľuboš

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok

Vytvor si účet alebo sa prihlás, ak chceš komentovať

Musíš byť členom, aby si mohol pridať komentár

Vytvoriť účet

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Registrácia nového účtu

Prihlásiť sa

Máš už účet? Prihlás sa tu.

Prihlásiť sa teraz

sidebar
  • Podobný obsah

• Od maxrene
      dobrý deň, chcel by som vedieť kedy a či vôbec bude spustená optika na ulici Dolná 15/B , respektíve na Záhumenská 100, STUPAVA
    • Od Stanlei94
      Zdravím.
      Mám optický Magio internet XL s ONT nastaveným v Bridge móde a potrebujem si vymeniť router (starý Mikrotik za nový Mikrotik).
      Chcem mať pripojené obi dva Mikrotiky súčasne. Môžem to urobiť tak, že za ONT dám switch a doňho si pripojím mikrotiky a na oboch budem vytáčat PPPoE pripojenie?
      Ďakujem.
    • Od igram_39
      Chcem sa opýtať, či sa dá domontovať optika od prípojky chráničkou na optiku a pripojenie optického vedenia až pri novom dome. V súčasnosti je optický kábel natiahnutý od krabice do rodičovského domu do routera/prijímača. Nový dom je postavený cca 60 metrov od ulice, v súkromnej príjazdovej ceste sú nové siete vrátane prázdnej optickej chráničky. 
      Dokážu montéri zatiahnuť optiku do chráničky, alebo mám akurát možnosť pripojiť sa na internet v starom dome (cez rodičovský dom) a ďalej už len vlastným káblom?
      Ďakujem za odpoveď.
    • Od Martingzd
      Dozvedel som sa že tento rok by sa malo konečne začať s kopaním pre optiku na našej ulici.
      Nevedel by mi niekto povedať presnejší dátum kedy by s tým mali začať? 
    • Od VladoTies
      Dobry den, chcem sa opytat, ci je planovana optika v Dunajská Lužná na Holubia ulici?
      Djakujem