Neprichádzajú mi správy

Otázka

• 0

Dobrý deň, už tretí deň mi nevedia prísť správy. Neviete v čom je problém? ďakujem

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

5 odpovedí na túto otázku

• 0
Pozri, ci nemas v telefone vypnute prichadzajuce sms . Vyskusaj aj kartu v inom telefone. Ak to nepojde aj tak, skus zavolat na 0800 123 456 alebo 0800 123 777. Minimalne ti to preposlu na preverenie. Nechodia ti iba z jedneho cisla, alebo celkovo?

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

No mne nechodia sms celkovo. A kde si viem pozrieť či nemám vypnuté prichádzajúce sms? mam samsung ace -_- .. 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0
skontroluj si to Spravy-Nastavenia-pridat do obťažujúcich čísiel / pozri či tam nie je tel . číslo konkrétnej osoby Blokovať neznámych odosielateľov

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Bacha prave som asi po mesiaci zistil ze toto sa deje aj mne! Pisal mi kolega (mail) ci som zomrel pretoze mi uz urcity cas nevie dorucit SMS - oznacia sa ako nedorucene a mne nepride nic! Toto iste sa deje s SMS od operatora vobec mi neprisla FA. a to som zvedavy co je za tym. A nie nemam povolene ziadne blokovanie v ramci MT ani v rámci siete, skušané na 2ch mobiloch (iPhone a Blackberry passport)

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Už sa prišlo na zdroj problému???  Aj keď asi tuším kde je (stredisko telekom centra)

Taktiež mi občas neprídu sms správy ako to popísal p. Broslowski  ¬¬ 

Môj konkrétny prípad:

1.) z mobilu "iný orange" sa pošle správa a tá sa nedokáže doručiť na môj mobil "telekom"

2.) z mobilu "orange" sa tá istá správa pošle na mobil "orange, o2, fero, juro, jožo a podobné pakovské siete" doručí bez problémov! A nie nemá blokované čísla ani žiadne obmedzenia u operátora, že by nebolo možné posielanie dlhších správ na telekom zákazníka

Volať, volať, volať a spájať sa s operátormi Prečo sa mi nedoručujú niektoré správy a bla bla bla mňa už nebaví... Tento istý problém som mal na (BlackBerry q10 a teraz na iPhone 6s), už prestávam mať nervy s týmto operátorom a najlepšie by ho vystihlo premenovanie sa z telekom na SERELUDIKOM!!!

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Hosť
Táto téma je teraz uzamknutá pre ďalšie odpovede.

sidebar