Plánované pokrytie /optika/

Otázka

• 0

Pridal (editované)

Dobrý večer, naša obec ( Mojzesovo) informovala, že by  sme mali mať v roku 2020 optické pokrytie v celej obci.

Chcem sa spýtať:  1. Ktoré časti obce budú pokryté

2. Aká najvyššia rýchlosť bude k dispozícií ( aj reálne, pretože teraz na mape pokrytia siete telekom mám napísané že by som mal mať VDSL s maximálnou rýchlosťou 90/9 mbit. no v skutočnosti je tu pokrytie ADSL s maximálnou rýchlosťou 15/1 mbit.)

3. Kedy budú zahájené a ukončené práce 

Za odpoveď ďakujem

Editoval/-a TumaSK

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

1 odpoveď na túto otázku

• 0

Ja len k tym mapam. Nevsimaj si ich, lebo na nich je v skutocnoti nieco ine o com si sa aj sam presvedcil.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Vytvor si účet alebo sa prihlás, ak chceš komentovať

Musíš byť členom, aby si mohol pridať komentár

Vytvoriť účet

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Registrácia nového účtu

Prihlásiť sa

Máš už účet? Prihlás sa tu.

Prihlásiť sa teraz

sidebar
  • Podobný obsah

• Od Losonszki
      Dobry den,
      v Gabcikove by mal byt uz rozpracovany projekt vystavby optickej siete ... viete mi povedat planovany termin dokoncenia/pustenia? Najviac ma momentalne zaujima ulica Druzstevnicka (resp. Druzstevna) a Sportova.
      Vopred dakujem za rychlu odpoved.
    • Od S.Banyi
      Ahojte,
      realne by ma zaujimalo, ze kolko MBps by mala dosahovat moja linka doma a aku rychlost sa da reklamovat. Na nete vsade sa docitam, ze by to malo ist +/-40Mbps. ja dosahujem 21-24Mbps niekedy padne aj na 15Mbps.
      Ano mam aj TV cez DSL.
      dakujem za odpovede
      p.s. v minulosti som to riesil ale bolo mi povedane , ze lepsie nebude a  ze ked chcem mozems i dat nizsiu rychlost co nechem. AKe mam teda moznosti?

• Od marek.novak
      Dobry den,
      v obci Jarna, miestna cast Cifer realizujete vykopove a zmene prace s tahanim optickych kablov. Na hranici pozemku uz mame osadeny stlpik s ukoncenim. Chcem sa spytat, kedy asi ocakavate ukoncenie prac? Majitelov jednotlivych nehnutelnosti budete obvolavat alebo si to mame nejakym sposobom sledovat a nahlasit sa?
      Dakujem
      Marek
    • Od kovacs.r1991
      Dobrý deň. Chcem sa spýtať či sa plánuje zavedenie optiky na lokalite Nové Zámky, Jeruzalemská ulica.
      Ďakujem.
    • Od gogetter
      Dobrý deň, 
      Ako môžeme iniciovať zriadenie optickej siete pre obec Jarok konkrétne ulica Štepnice prosím ? 
      Optika by mala byť privedená po poštu vzdialenú cca 700m. 
      V obci Veľké Zálužie sa už začína v spolupráci s obecným úradom realizovať. Dá sa aj u nás prosím dohodnúť ? 
      Aký je postup prosím ?
      dakujem
      peter

• Od patrikdanis
      Dobrý večer jedna pani má záujem o internet typu VDSL2+ XL v Lokalite Budatínskej Lehote. Možno je tam aj viacero záujemcov, tak či sa plánuje do konca tohto roku spustiť VDSL2+ XL v jej lokalite. Určite by boli viacerí ľudia radi, lebo to patrí pod Kysucké Nové Mesto a minulý rok 2019 alebo predminulý rok 2018 bolo tomu, tak to aj v Oškerde a patrí to tiež pod Kysucké Nové Mesto, že tam bol dlhé roky internet cez ADSL pripojenie a už je aj VDSL2+ technológia. Ďakujem vám za všetky vaše rady.