Dlhorocny zakaznik, ziadne vyhody, benefity ?

Otázka

• 3

Zdravim sme dlhorocni zakaznici, mame desiastky rokov telefon, balik s netom a tv na dve telky uz par rokov. Nedostali sme ani jednu ponuku, benefit, nic, proste plat faktury, ale na oplatku nedostanes nic, ani ako verny zakaznik. Je toto normalne? Alebo len na slovnesku? 

odpoveď sa páči : 2 osobám

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

10 odpovedí na túto otázku

• 1

máme v telekome telefon internet aj tv no dlhobo na nas kaslu jedine akciova cena tusim na pol roka a nic viac, zvazujeme prechod na dsl od orange a telku cez dvb-t alebo napriklad antik a vyjde to lacnejsie este

odpoveď sa páči : 1 osobe

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Ja som tiež verný zakaznik mam 2 paušali a tv a nedostal som nič lebo som vo viazanosti v telekome maju asi zakaznici narok na zariadenie iba pri predlžení viazanosti alebo s novými službami podľa mna

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Tiež som roky v Telekome. Aktuálne mám,už len jedno číslo v Telekome je  tam zľava na Áno L paušál 20%,čiže cena 24€ s DPH samozrejme s viazanosťou 24 mesiacov. Druhé číslo som preniesol mimo Telekomu.. Na tom druhom čísle som chcel zľavu nechceli mi ju vôbec dať!  Doslova a do písmena som musel o ňu žobrať. Nakoniec mi ju dali,ale Telekom ma tak nahneval,že s trucu som preniesol číslo inde. Niektorím zákazníkom ponúkajú Áno L za 18€ s DPH samozrejme s viazanosťou ( zľava 40%) a mne nechceli dať zľavu?! Robia to,tak,že určitým zákazníkom ponúknu zľavu,tak,že zavolajú z CLIR-ka,a vtedy ponúknu Áno L za 18€ s DPH. Je to fér voči zákazníkom?! Určite nie. Snáď vo Februári dajú nejakú akciu a ja sa vrátim naspäť do Telekomu s jedným číslom.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

mne teraz konči tv+net na dva tv tak zvažujem či ostať či pojdem preč tiež som dlho v telekome a nikto ani pip

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Pripájam sa, mam paušál s telefonom, internet, Tv (2boxy)  a  Telekom na mna total kašle, akcie su pre nových zakaznikov, na vernych telekom totalne kašle!!!!!  

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Dokonca,ani pre potenciálnych nových zákazníkov nemajú čo ponúknuť. Snáď vo Februári niečo zaujímavejšie ponúknu. Vianočná akcia nič moc,ako pre mňa starého zákazníka Áno L za 24€?!  Áno L za 24€ pre starých zákazníkov je akcia hodná 🤮🤮🤮🤮.Toto nech si...nechajú.🤮🤮🤮

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Tiež som roky v Telekome. Aktuálne mám,už len jedno číslo v Telekome je  tam zľava na Áno L paušál 20%,čiže cena 24€ s DPH samozrejme s viazanosťou 24 mesiacov. Druhé číslo som preniesol mimo Telekomu.. Na tom druhom čísle som chcel zľavu nechceli mi ju vôbec dať!  Doslova a do písmena som musel o ňu žobrať. Nakoniec mi ju dali,ale Telekom ma tak nahneval,že s trucu som preniesol číslo inde. Niektorím zákazníkom ponúkajú Áno L za 18€ s DPH samozrejme s viazanosťou ( zľava 40%) a mne nechceli dať zľavu?! Robia to,tak,že určitým zákazníkom ponúknu zľavu,tak,že zavolajú z CLIR-ka,a vtedy ponúknu Áno L za 18€ s DPH. Je to fér voči zákazníkom?! Určite nie. Snáď vo Februári dajú nejakú akciu a ja sa vrátim naspäť do Telekomu s jedným číslom.

Určite požiadať o prenos čísla z retencneho sa ozvú 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Nárok na zľavu neexistuje. Pokiaľ chcú,tak dajú. Niektoré zľavy rieši pri prenose zákaznícka linka Telekom a tá poskytne zľavu 20%,ale nemusí,ani to,.. Existuje,aj retenčné oddelenie Telekomu,ale to pracuje s malým počtom zákazníkov. Dávajú zľavu 40% a robia sofistikovane,že zavolajú z CLIR-ka a  ponúknu zľavu. Takúto zľavu dostane málokto..😀 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

mne zavolali po skonceni dlhorocnej viazanosti a dali mi skvelu ponuku: Ked predlzim viazanost, nezdrazia mi pausal :DDD

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Pridal (editované)

Keď trošku budeš žobrať,tak Ti dajú mizernú zľavu -20% s ceny paušálu. Toto sa dá vybaviť.😀😀 Keď to nepomôže,tak prenos čísla ku konkurencii,ale na zľavu 40% zabudni túto zľavu dostane málokto.. Väčšinou zľava -20% na paušál neberiem do úvahy mobilu,len paušál.. So zľavou -20% môžeš počítať na 99%,že Ti ju ponúknu..😀 👍 

Editoval/-a Juraj0506

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok

Vytvor si účet alebo sa prihlás, ak chceš komentovať

Musíš byť členom, aby si mohol pridať komentár

Vytvoriť účet

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Registrácia nového účtu

Prihlásiť sa

Máš už účet? Prihlás sa tu.

Prihlásiť sa teraz

sidebar