Orange Duobox Asiatelco pre Telekom LTE

Otázka

• 0

Funguje (4G LTE) magio internet vzduchom aj cez zariadenie od konkurenčného Orangeu, konkrétne Asiatelco Duobox? 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

2 odpovede na túto otázku

• 0

neda sa ti to vyskusat ? ale podla mna to fungovat nebude si myslim, lebo kazdy tlaci len vlastne zariadenia s ostatnými bud negarantuje ze to pojde

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Práve ja nechcem len skúšať, ale chcem zistiť či budem musieť zainvestovať do nového zariadenia alebo nechať to súčasné až ten net skutočne ide. Respektíve je ešte možnosť zariadenia od telekomu ale to zrejme výkonovo stačiť nebude. 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Hosť
Táto téma je teraz uzamknutá pre ďalšie odpovede.

sidebar
  • Podobný obsah

• Od patrikdanis
      Dobrý večer jedna pani má záujem o internet typu VDSL2+ XL v Lokalite Budatínskej Lehote. Možno je tam aj viacero záujemcov, tak či sa plánuje do konca tohto roku spustiť VDSL2+ XL v jej lokalite. Určite by boli viacerí ľudia radi, lebo to patrí pod Kysucké Nové Mesto a minulý rok 2019 alebo predminulý rok 2018 bolo tomu, tak to aj v Oškerde a patrí to tiež pod Kysucké Nové Mesto, že tam bol dlhé roky internet cez ADSL pripojenie a už je aj VDSL2+ technológia. Ďakujem vám za všetky vaše rady.
    • Od Joey35
      Dobrý deň,
      chcel by som sa opýtať na dostupnosť optického internetu v lokalite Zborov ( okres Bardejov), presnejšie ulica Mlynská 27. Nakoľko viem, že sa tu realizovala výstavba optickej siete.
      Ďakujem.

• Od Zask0o
      Zdravím, posledné dni mávam dosť časté výpadky na mojej adrese. Je to tretí mesiac, čo od Vás mám L VDSL2, router je Speedport Entry 2i. Zatiaľ som to neriešil nijak, no zvažujem telefonát. Doteraz šlo všetko v poriadku a posledné dni, ako keby som dostal reset routru na diaľku.
    • Od Rastislav Pečík
      Rád by som sa spýtal, kedy cca bude dostupná optika v Šenkviciach na ulici A. Behúnka? Nedávno sa tu ťahali káble ... Ďakujem
    • Od MiroslavMax
      ako dlho mam cakat za zapojenie internetu po zaplateni faktury po vypnuti
    • Od BenjaminLucas
      Nazdar,
      od kedy mám zázračný telekom router adb vv3212 tak pravidelne mavam problemy s teamspeak uplay a dalsimi vecami, jednoducho na teamspeak ma nepripoji zadam ip serveru napise to ze  Trying to connect to server on 81.0.217.180:7288 napriklad a skonci to chybou  Failed to connect to server. Taktiez mi nejde na uplay siege ani wildlands, kde mám hladat chybu. Takmer vzdy pomoze vypnut a zapnut ale kedze je na to napojene magio tak to prerusi telku. router je v mode bridge a za nim mam zaradeny asus rt-ac87u.
      Dik za odpovede