Otázka

• 0

Dobrý deň, máte zaradený program ČT Sport v programovej ponuke? 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

3 odpovede na túto otázku

• 0

V normálnom klasickom športovom balíku? Nemyslím tým športový balík HD. 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Pridal (editované)

Neuvažujete zaradiť ČT SPORT a ČT : D do základného balíka? V ktorom z balíkov sa nachádzajú? V XL? Stránka s ponukou programov nie je aktualizovaná.

Editoval/-a Tomsi

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Hosť
Táto téma je teraz uzamknutá pre ďalšie odpovede.

sidebar
  • Podobný obsah

• Od mudroncik
      Technik mi po poslednom zásahu u mňa doma vymenil box Arris za Motorolu vip2262. Arris keď som vypol, tak napr. na druhý deň som na jeden šťuk ho zapol a hneď išiel obraz zvuk. Táto Motorola vip2262 keď ju zapnem, tak sa desiatky sekúnd spúšťa modrá obrazovka, blikanie diódy, logo Telekomu a potom sa vypne do červenej LEDky. Musím box zapnúť ešte raz a zas dlhé sekundy nabieha s logom telekomu a pripája sa na sieť a potom až normálne nabehne obraz zvuk. Akoby sa vždy vypol do hlbokého spánku, ale prestavenie tejto funkcie v Menu box neponúka. Viete niekto čo s tým?
    • Od michal.petrov
      K Magio TV som dostal Magio GO Benefit. Chcel som si upravit poradie kanalov a kedze v na magio box je to velke utrpenie, tak ma potesilo ze by sa to malo dat cez Magio GO. Aktivoval som si Magio GO na iPade, ale neskor som sa docital, ze poradie kanalov sa da menit len pri Magio GO na webe. Lenze na web sa uz prihlasit neviem kedze Benefit umoznuje len jedno aktivne zariadenie. Odhlasenie na iPade nepomohlo. Ked sa na iPade prihlasim a idem do nastaveni na zoznam zariadeni, tak tam ten iPad vidim, ale chyba tam ta ikona kosa na zmazanie zariadenia (kedze toto je to aktivne zariadenia). Vidim to tak, ze to niekto uplne nedomyslel, ked obmedzil pocet zariadeni pre Benefit na jedno. Ked si to raz na nejakom zariadeni aktivujem, tak uz to neviem zmenit. Vie niekto poradit alebo sa nevyhnem telefonatu na telekom support?
    • Od Marco239
      Zdravím.
      Vie mi niekto poradiť, ako sa dá odstrániť zariadenie na magio go benefit, keď tam nie je kôš na odstránenie len ID číslo.
      Vďaka za odpovede.
    • Od eraserv6
      Ak zvolim akukolvek uroven kvality v MagioGo, teda ci uz nizka, stredna, vysoka, vzdy sa mi obsah prehrava v kvalite vysokej. Pozorujem to uz tyzden a problem je, samozrejme, obmedzeny datovy balik, najma z zahranici. Mate to tak aj vy alebo je problem u mna?
    • Od marcelmrc1
      Zdravím,
      zistil som, že Magio Go pri voľbe kvality "vysoká" ide v maximálnom rozlíšení 1280x720. Je to naozaj tak? Magio Go vysiela iba HD 1280x720?? Nevysielajú full HD 1920x1080????
    • Od jojec
      bude niekedy aj  magio go  pre lg tv