Otázka

• 0

Dobrý deň, máte zaradený program ČT Sport v programovej ponuke? 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

3 odpovede na túto otázku

• 0

V normálnom klasickom športovom balíku? Nemyslím tým športový balík HD. 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Pridal (editované)

Neuvažujete zaradiť ČT SPORT a ČT : D do základného balíka? V ktorom z balíkov sa nachádzajú? V XL? Stránka s ponukou programov nie je aktualizovaná.

Editoval/-a Tomsi

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok

Vytvor si účet alebo sa prihlás, ak chceš komentovať

Musíš byť členom, aby si mohol pridať komentár

Vytvoriť účet

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Registrácia nového účtu

Prihlásiť sa

Máš už účet? Prihlás sa tu.

Prihlásiť sa teraz

sidebar
  • Podobný obsah

• Od TheSalko2
      Chcel som naplanovat nahravanie programu “Arena J. Soukupa”.
      Zacal som vyhladavat, zadal som “ARENA” a nic relevantne to nenaslo. Prikladam obrazky. 
      Cez sprievodcu tento program viem najst, davaju to zajtra na TV Barrandov. 
      Vysvetli mi niekto kompetentny, co je rozbite? 
      PS: cele TV Barrandov povazujem za odpad, ale udajne zajtra je hostom Pavel Novotny, tak ocakavam riadny masaker

• Od slivi333
      Stanice Barandov spustili vysielanie v HD kedze uz maju pri logu HD kedy v magiu zaradite aj HD a nie len SD tychto stanic???
    • Od dudohor
      Ahojte, prosim kedy bude opat magio go apka v apple store opat s funkciou air play? Dik
    • Od samomuransky
      Zdravím,
      aktivoval som si T-Dáta 25 ku ktorým je poskytovaná služba Magio Go Benefit - jej aktivácia sa mi zobrazuje aj v Telekom aplikácií. Nedarí sa mi ale prísť na to ako službu využiť, teda s akými údajmi sa prihlásiť do samotnej aplikácie Magio Go. Viete mi s tým prosím poradiť?

Ďakujem.
    • Od jfirkal
      Dobrý deň, chcem sa informovať, ako sa má pripraviť elektroinštalácia pre magio SAT. Ak chceme mat na chalupe viac tv, či ku satelitu (vonkajšej anténe) je potrebné dotiahnuť počet káblov, koľko plánujeme má tv prijímačov, alebo stačí jeden, ktorý sa v chalupe rozvetví na požadovaný počet tv. Dakujem. 
    • Od 112030888
      Práve som vyhotovila objednávku na "chytrý balík" - predĺženie. Pomýlila som sa vo výbere voľného programového balíčka. Namiesto  balíčka "voľný čas" by som chcela balíček "štýl a fakty". Je to možné zmeniť? Číslo mojej objednávky je 1-769114010402. langova.k@stonline.sk