sidebar
  • Podobný obsah

• Od Mirka000
      Ako sa da zistit Meno podla cisla?
    • Od robert.u
      dobrý deň  
      dnes je 13.9.2020  a  9..9.2020 som sa dozvedel o mojej faktúre za august  ktorá je väčšia o 13 eur  .čiže  doteraz som platil za zvýhodnený pausal ANO L 21 Eur ,a zvyšeny  na 33,80 eur +0,68 EUR a viazanosť mam do 28.9.2020 ?????? 
      čo to ma znamenať že 2 mesiace pred skončením viazanosti mi zmenia sumu   a ešte vedčšju,  ako bol program pred zľavou  ten bol ANO L za 30 eur  ,
      Ani ma nikto  z TELE KOMU MA NEUPOZORNIL že MI Konči VIAZANOSŤ ,A ANI Nemôžem Nič Urobiť   -lebo by som dostal zmluvnú pokutu ,
      takže podla zmluvy príloha 2  : Paušál je uzavretie Zmluvy alebo Dodatku k Zmluve s viazanosťou na 12 alebo 24 mesiacov. Zľavnená cena mesačného poplatku sa uplatňuje počas celej doby viazanosti a po jej uplynutí bude uplatňovaná štandardná nezľavnená cena mesačného poplatku.
      čo bude dalej?
    • Od jn01
      Kedy bude dostupná aktualizácia Mui 12 na Xiaomi Mi Note 10 Lite  od Telekomu ?  keť už na volne predajných dávno je dostupná 
    • Od Antoni
      Dobrý deň
      Chcel by som sa opýtať, či je možné využiť telekomunikačný stĺp (na hranici pozemku), ako náhradu za nový betónový stĺp, na prípojku NN vedenia závesným káblom AYKYz.
      Za každú radu vopred Ďakujem
    • Od poprad720616
      Chcem sa opýtať prečo sa neobnovuje epg a stále to je len do 17.8 aj keď dnes dňa 10.8 by už mal byť epg aspoň do 22.8.Dakujem za odpoveď.
    • Od Simona_Zahradnikova
      kedy zvycajne chodi k vam kurier od telekomu, pripadne kedy da o sebe vediet ze v ktorom case cca pride?