Pobočka ST-FORUM Bratislava

Otázka

• 0

Dobrý deň.

Chcel by som sa informovať ako sa dá zaparkovať pred budovou ST keď idem na predajňu ST - FORUM na Bajkalskej v Bratislave.

Od miestnej SBS som dostal inštrukcie, že sa mám deň dopredu nahlásiť na recepcií (vážne - nežartujem) ale ani číslo na predajňu ani číslo na recepciu na webe nie je.

Máte parkovisko pod budovou s rozlohou ako sama budova a nemáte vyhradené ani jedno miesto pre zákazníka ktorý príde na predajňu a chce zaparkovať ?

Je tam plno miest s označením "Zákazník ST" ale pakovať tam podľa "kvetinky" z recepcie zákazník ST nesmie. 

Ďakujem za inštrukcie ako zaparkovať.

Viliam Nagy

0914702869

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

0 odpovedí na túto otázku

Na túto otázku nie sú zatiaľ žiadne odpovede.

Hosť
Táto téma je teraz uzamknutá pre ďalšie odpovede.

sidebar
  • Podobný obsah

• Od Y2KTom
      Po tom co mi zaviedli doma optiku a dali mi tento router Sagemcom F@st 5655v2 mi prestal fungovat Cloud na zariadeni WD My Cloud.
      Dovtedy vsetko na VSDLku slapalo bez akehokolvek nastavovania.
      Teraz sa v ramci lokalnej siete viem pripojit na Cloud, viem ho aj nastavovat a vyuzivat len proste nefunguje pristup na neho cez Internet - zdielanie suborov a podobne nie administracia.
      Verim ze to je spominanym routrom a jeho presmerovanim portov, skusal som to uz aj nastavovat a vselijake workaroundy ale marne.
      Co by ste mi poradili?
    • Od Mia_67
      Dobrý deň, neviete ako posielať sms na americké čísla? Keď sms odošlem nedoručí sa.
    • Od ondrej2222
      Dobry den, chcel by som sa informovat na vystavbu optickej siete v obci kamenica nad cirochou  dakujem
    • Od axjajko
      Mam vdsl telekom a chcel by som ho napojiť na o2smartbox. Ako to nastaviť? Skúšam všetko, ale stále mi píše wifi pripojená ale bez internetu... 
    • Od matus_gabris
      Zdravím
      Doma mam klasický ZTE II router klasika som napojeny na pc a cez mobil. Lenže. Potrebujem signál aj do pivnice tak som našiel doma druhý router ten som zapojil káblom z hlavného routru . (predtym som to skúšal a išlo to) Teraz som zapojil sieť zase všetko spravil ako predtým a nejde to. Ako by som to mohol vyriešiť? Potrebujem aby mi router vysielal aj v dome aj v picnici teraz ked napojim druhy tak v pivnici wifi nejde ale napojí sa iba napíše že žiadny signál a nejde načitať stránky atd. Skúšal som ten druhý router prehoduiť do všetkých modov. 
      Dakujem  
    • Od Lubosojka
      Zapol so telku a zmizlo mi niekoľko programov asi 10 neviete prosím vás ako to opraviť