Nová ponuka od 1. Februára.

Otázka

• 0

Plánujem Telekom novú akciu na mobilné paušály vo Februári? 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

2 odpovede na túto otázku

• 0

Plánuje  Telekom novú akciu na mobilné paušály vo Februári? 

Pl

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

To sa tu rozhodne nedozvieš, je potrebné počkať do 1.februára a nechať sa prijemne alebo po skúsenostiach s inými operátormi zvyčajne nepríjemne prekvapiť  :D

odpoveď sa páči : 1 osobe

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok

Vytvor si účet alebo sa prihlás, ak chceš komentovať

Musíš byť členom, aby si mohol pridať komentár

Vytvoriť účet

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Registrácia nového účtu

Prihlásiť sa

Máš už účet? Prihlás sa tu.

Prihlásiť sa teraz

sidebar
  • Podobný obsah

• Od JanJur
      Dobry den, mozem si pocas viazanosti navysit pausal, cca po roku sucasnej viazanosti a zobrat si k tomu novy telefon? 
    • Od Ivan Mečiar
      Dobrý deň, chcem sa opýtať, kedy budú opäť dostupné k paušálom hodiny Apple Watch 5 44mm?
    • Od Robbie789
      Dobry den, chcem sa spytat, konci mi na jednom z telefonnych cisel pausal Ano S, chcel by som prejst na program Bez zavazkov.
      Je mozne si k tomuto programu doobjednat 100 volnych minut do vsetkych sieti za 3 eura mesacne? Ake su podmienky? 
    • Od PeterFranko
      Dobrý deň, chcem sa opýtať na výšku pokuty za predčasné ukončenie viazanosti (paušál + telefón). Ako zistím konkrétnu výšku pokuty pre naše 3 firemné paušály? Ďakujem.
    • Od Kataryna
      Chcela by som sa opýtať, kam zmizol paušál ÁNO S. Pred pár dňami mi prišla SMS, že viazanosť skončila, aj keď by mala končiť až v novembri a navyše som tento paušál nenašla ani v ponuke na stránke Telekomu. Znamená to, že je už zrušený?