Magio Go mimo EU

Otázka

• 0

Pridal (editované)

Vie mi niekto prosím povedať, či funguje Magio Go aj mimo EU.  (V Afrike) ? Najlepšie niekto kto to má aj odskúšané mimo EU

Editoval/-a Tataracik

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

2 odpovede na túto otázku

• 1

Z tej wiki som pochopil že je možné sledovať na území EU ale zároveň tam nevidím že mimo EU nemôžem. Aj keď myslím že to bude blokované, lebo aj EU sa povolila len na základe nariadenia.

Dík

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Vytvor si účet alebo sa prihlás, ak chceš komentovať

Musíš byť členom, aby si mohol pridať komentár

Vytvoriť účet

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Registrácia nového účtu

Prihlásiť sa

Máš už účet? Prihlás sa tu.

Prihlásiť sa teraz

sidebar
  • Podobný obsah

• Od gabes358
      Aplikácia Netflix nie je dostupná na Magio Go TV Boxe. Nedá sa nájsť  ani  v Google Play App Store.
      Magio Go TV Box je certifikované zariadenie pre Android TV?
      Je to len dočasná chyba alebo existuje iný dôvod prečo Netflix nie je dostupný?
    • Od sutak66
      Dobrý deň, dá sa kúpiť Magio Go tv box alebo je možný iba prenájom?
    • Od Janko0515
      Zdravím vás. Chcem sa opýtať ak mám doma Magio TV a k nej 2 routre dá sa dokúpiť ďalší ktorý by som používal v kamióne nakoľko som vodič mkd. Aká je tam cena za router a koľko platím ku faktúre navyše ak budem používať v zahraničí router aj satelit. 
    • Od bratislava1979
      Dobrý deň mám aktivované magio archív ale nefunguje mi to. 
    • Od Hanesovic
      Dobrý deň 
      Vlastním Magio GO STB 1.generácie a balík Magio Go Premium
      Odkedy ste to programového rastra pridali ČT3 HD, nedajú sa mi prepínať kanály  od čísla  17 a vyššie  ... Jednoducho ked prepínam programy stláčaním P+ na ovládači, tak sa to zasekne na predvoľbe 17 (ČT Šport HD) a keď  chcem posunúť na kanál vyššie, tak ma to vráti na kanál  16 (ČT3 HD) a tak dookola ....
      Používam default (predvolené) poradie kanálov. 
      Skúšal som i factory reset a opätovné nastavenie STB, no nepomohlo.
      Ináč, v EPG sa mi zobrazuje divné  poradie ... chýba voľba  15 .... prikladám fotografiu : 
      Napadá vás nejaké riešenie? Ďakujem 
      P.s. Ináč mohli by ste sa zlutovať a povoliť aplikáciu MagioGO aj pre staršie Samsung TV (aspoň  od roku 2015 s TizenOS) ... Lebo ten pôvodný Magio go settopbox je hrozný... pomalé prepinanie programov, pri najvyššej kvalite seka obraz (a to mam 100Mbps optiku a STB pripojený kablom)