Otázka

• 0

Mate niekto skusenost s custom rychlostou netu mimo tych standardnych balickov ?  Ide mi primarne o vyssi upload, ale chcel by som to mat v cene zakladneho balicka, pricom na downloade mi az tak nezalezi. Uplne konkretne teda by som namiesto programu 120/12 by som mal 80/40 za cenu standardneho programu. Je mozne toto nejako zariadit?

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

5 odpovedí na túto otázku

• 0

Mate niekto skusenost s custom rychlostou netu mimo tych standardnych balickov ?  Ide mi primarne o vyssi upload, ale chcel by som to mat v cene zakladneho balicka, pricom na downloade mi az tak nezalezi. Uplne konkretne teda by som namiesto programu 120/12 by som mal 80/40 za cenu standardneho programu. Je mozne toto nejako zariadit?

nejde 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

a na nejaky podnikatelsky pausal? potrebujem net na lokalitu kde sa nebyva, je tam iba server

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

pri internete cez 4G siet zavisi od dostupnosti/pokrytia. Aktualne som nameral v meste 120Mbit/s stahovanie a 63Mbit/s odosielanie. 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

co to ma s 4G? v lokalite je optika, ja len potrebujem cez tu lokalitu routovat vsetok moj traffic cez VPN a streamovat odtial filmy apod. s rychlostou porovnatelnou s lokalnym pripojenim. mam tam zriadenu serverovnu kde to nikomu nevadi ze huci a do bytu tie veci nedostanem. takze potrebujem odtial upload vo vyske bezneho downloadu inde.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Tak si dokup sluzbu Giga a budes mat upload 100 Mbit/s.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok

Vytvor si účet alebo sa prihlás, ak chceš komentovať

Musíš byť členom, aby si mohol pridať komentár

Vytvoriť účet

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Registrácia nového účtu

Prihlásiť sa

Máš už účet? Prihlás sa tu.

Prihlásiť sa teraz

sidebar
  • Podobný obsah

• Od HARABYN
      Zdravím, dneska teda 8.4.2020 mi padol dowload a upload pod agregát, čo sa stalo ak sa smiem spýtať? normálne mi fungoval približne do 16:00 a odvtedy je rýchlosť a upload 0.30 mbps , čo je dosť málo, zvyčajne máme doma okolo 40-50 
    • Od AdamZ91
      Dobrý deň, objednal som si magio internet s TV balikom, uz mi dosla aj sms na mobil, kolko treba zaplatiť, ale nikde nemôžem nájst faktúru, ani na mail mi neprišlo a ani tu na web stránke som to nenašiel.
      Za odpoved vopred ďakujem
      Adam Zetek
    • Od palculienka19
      Dobrý večer chcem sa spýtať ako máme predĺžiť viazanost magiotelevízia a internet 
    • Od chupsona
      Mám optický internet XL. Kým som mal PC napojený priamo sieťovým káblom na ONT, rýchlosť bola ako má byť, 600mbit. Po tom čo som potreboval vlastný router, zavolal som a prehodili mi nastavenie (inak sa to nedá vraj) a mohol som zapojiť vlastný router (TP link: TL-WR1043ND). Rýchlosť je ale zrazu len cca 270mbit. Router je gigabitovy. Rýchlosť portov som testoval pri prenose súborov medzi dvomi počítačmi v sieti.(išlo to cca 880mbit) Zapojenie je teda: ONT z ktorého mi ide sieťový kábel do routra a odtiaľ ďalším káblom do PC.
      Kým som mal PC napojený káblom priamo do ONT rýchlosť išla v pohode. Viete mi poradiť čo s tým ? Čím to je ? V nastaveniach routru som nenašiel nič čo by malo rýchlosť obmedzovať. Počul som teóriu že telekom znižuje rýchlosť keď chce zákazník svoje vlastné zariadenie...
    • Od julohu
      Dobry den. Chcem sa opytat ze ci po vypovedi sluzieb (internet a pevna linka) mi ostane mailova schranka *@stonline.sk alebo sa zrusi. Popr. ci sa da riesit presmerovanie na inu schranku. 
      Vdaka