Otázka

• 0

Mate niekto skusenost s custom rychlostou netu mimo tych standardnych balickov ?  Ide mi primarne o vyssi upload, ale chcel by som to mat v cene zakladneho balicka, pricom na downloade mi az tak nezalezi. Uplne konkretne teda by som namiesto programu 120/12 by som mal 80/40 za cenu standardneho programu. Je mozne toto nejako zariadit?

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

5 odpovedí na túto otázku

• 0

Mate niekto skusenost s custom rychlostou netu mimo tych standardnych balickov ?  Ide mi primarne o vyssi upload, ale chcel by som to mat v cene zakladneho balicka, pricom na downloade mi az tak nezalezi. Uplne konkretne teda by som namiesto programu 120/12 by som mal 80/40 za cenu standardneho programu. Je mozne toto nejako zariadit?

nejde 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

a na nejaky podnikatelsky pausal? potrebujem net na lokalitu kde sa nebyva, je tam iba server

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

pri internete cez 4G siet zavisi od dostupnosti/pokrytia. Aktualne som nameral v meste 120Mbit/s stahovanie a 63Mbit/s odosielanie. 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

co to ma s 4G? v lokalite je optika, ja len potrebujem cez tu lokalitu routovat vsetok moj traffic cez VPN a streamovat odtial filmy apod. s rychlostou porovnatelnou s lokalnym pripojenim. mam tam zriadenu serverovnu kde to nikomu nevadi ze huci a do bytu tie veci nedostanem. takze potrebujem odtial upload vo vyske bezneho downloadu inde.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Tak si dokup sluzbu Giga a budes mat upload 100 Mbit/s.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok

Vytvor si účet alebo sa prihlás, ak chceš komentovať

Musíš byť členom, aby si mohol pridať komentár

Vytvoriť účet

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Registrácia nového účtu

Prihlásiť sa

Máš už účet? Prihlás sa tu.

Prihlásiť sa teraz

sidebar
  • Podobný obsah

• Od kadotelekom
      Ahojte
      Mam router ZTE Speedport entry 2i a mam taky problem,ze ma odpaja z wifi,aj manzelku. Mam aj internetove radio a aj to blbne a dlho bufferuje,pripadne mi vypisuje ze DHCPko nepridelene alebo network timeout. Tento router mam uz asi 4 roky. Viete poradit? Ale asi bude najlepsie kontaktovat Telekom.
      Dakujem
      Typ zariadenia Speedport Entry 2i Verzia hardvéru V1.0.1 Verzia softvéru V1.0.0_ST_T5P5 Verzia zavádzača V1.0.2
    • Od PidroB
      Dobrý deň,
      Chcel by som sa opýtať, ako je to s možnosťou pripojenia magio internetu v Rovinke na Kvetnej ulici. Na mape pokrytia je internet všade okolo dostupný, preto ma zaujíma, či je možnosť sprístupnenia aj na tejto ulici ?

• Od a1b2c3
      Ahojte, v poslednej dobe mi tak každých 10 minút vyskočí ping zo 60 aj na 150... A taktiež občas skáče aj packet loss na 20 percent. Neviete mi pomôcť?
    • Od rado881
      Dobry den,
      nedavno som mal poruchu na VDSL linke, poruchu odstranili no zrusili mi VEREJNU dynamicku IP a dali mi NEVEREJNU cez 100.x.x.x rozsah. Volal som na technicku podporu kde mi povedali ze mam zavolat na 0800 800 700 kde mi mozu nastavit aby mi nepridelovalo IP z tohto rozsahu. Tam mi zas povedali ze to zmenit nevedia a odvolaval sa na load balancer. Doteraz som s tymto problem nemal a fungovalo to tak ako ma. Mam tam ponastavovanych x NATov a toto mi neumoznuje vyuzivat sluzbu internetu tak ako doteraz. Je jasne ze dochadaju IPv4 adresy a treba to riesit ale riesit to NATovanim zakaznikov a znemoznovat im plne vyuzivanie internetu? Toto je na vypovedanie zmluvy z dovodu zmenenia parametrov sluzby bez dohody upozornenia..
      Je rok 2020, internetovy gigand na Slovensku ako je Telekom by mohol mat uz davno zavedene IPv6 kde by k takymto problemom dochadzat nemalo.
      Prosim o napravu. S danou sluzbou mam na VEREJNU IP narok.
      Vdaka
    • Od tatraboi
      Zdravíčko,
      nedávno mi veľmi lákavá ponuka na Optiku k domu od Telekomu. Vzhľadom na cenu, ktorá je rovnaká ako môj doterajší internet provider a rýchlosť 10x vyššia. Chcel som sa spýtať, ako dlho trvá zriadenie tohoto internetu a či existuje počas prechodu doba, kedy budem bez internetu alebo sa to dá nejako zosynchronizovať, nech to je prakticky seamless. 
      Ďakujem.