Otázka

• 0

Zdravím

Kedy plánuje TELEKOM zaviesť službu VoLTE aj pre business zákazníkov?

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

6 odpovedí na túto otázku

• 0

Pre Happy,Áno a business programy je VOLTE prístupné. Neprístupné VOLTE( zatiaľ) je pre predplatenú kartu Easy a Juro.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Bohužiaľ nie je.

Prišla mi aj taká oficiálna odpoveď od telekomu.

A nejde to ani aktivovať zaslaním na číslo 12323, príde zamietavá odpoveď.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Najlepšie bude zavolať na zákaznícku linku 0800123456 a opýtať sa na to. Aktivácia VOLTE cez zákaznícku linku trvá 1 deň.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

VoLTE pre Business nejde keďže mám také číslo a aj na infolinke mi to potvrdili 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

VoLTE pre Business nejde keďže mám také číslo a aj na infolinke mi to potvrdili 

Trochu smutné že business zákazníci nemajú túto službu k dispozícii

odpoveď sa páči : 1 osobe

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok

Vytvor si účet alebo sa prihlás, ak chceš komentovať

Musíš byť členom, aby si mohol pridať komentár

Vytvoriť účet

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Registrácia nového účtu

Prihlásiť sa

Máš už účet? Prihlás sa tu.

Prihlásiť sa teraz

sidebar
  • Podobný obsah

• Od fajny
      Dobrý deň

Chcem sa opýtať, totiž hľadám chybu. Nejde mi sťahovať videá z youtube. Chcem sa spýtať, či môj magio internet je nejako obmedzený na dáta?
    • Od Ivan Mečiar
      Dobrý deň, chcem sa opýtať, kedy budú opäť dostupné k paušálom hodiny Apple Watch 5 44mm?
    • Od Robbie789
      Dobry den, chcem sa spytat, konci mi na jednom z telefonnych cisel pausal Ano S, chcel by som prejst na program Bez zavazkov.
      Je mozne si k tomuto programu doobjednat 100 volnych minut do vsetkych sieti za 3 eura mesacne? Ake su podmienky? 
    • Od PeterFranko
      Dobrý deň, chcem sa opýtať na výšku pokuty za predčasné ukončenie viazanosti (paušál + telefón). Ako zistím konkrétnu výšku pokuty pre naše 3 firemné paušály? Ďakujem.
    • Od vlastar01
      po nahlasenej poruche internetu cez pevnu linku som dostala na mobil hlásenie  s kiuponom na  bezplatne mobilne dáta a postu na jeho aktiváciu. Neviem či a ako  sa tento kupon dá použiť a využiť, ked volania mám od iného operátora a internet v mobile využívam len cez WIFI.
      Dakujem za odpoveď.
             Vlasta - 77 r.