Chcem sa spýtať

Otázka

• 0

Pridal (editované)

Dobrý večer prajem chcem sa spýtať či by sa dalo objednať prosím vás tento typ mobilu:  https://www.telekom.sk/mob/objednavka/-/scenario/e-shop/hw-pausal/vyber-hw/huawei_p30_pro_256_gb_breathing_crystal ku môjmu pausalu M. S tou mesačnou splatkou cez web 13,00€ aj s novou sim kartou by som poprosila. Ďakujem za skorú odpoveď 

Editoval/-a Patus.1996

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

4 odpovede na túto otázku

• 0

Pokiaľ je v ponuke,tak áno. Rataj s tým,že tam bude,aj akontácia a samozrejme,že splátka k paušálu. Skús zavolať na zákaznícku linku 0800123456,či je to aktuálne.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 1

Pridal (editované)

Velmi dobre zvaz, ci si objednas telefon od nich, ak cakas napr dual sim a pod, bude na 1 sim atd. Update firmware meska nehovoriac, pre telekom. Predrazene na to, ze predavaju okliestene verzie. Radsej posrufuj internet, priplat par euro a kup si original a nie nejaky telekom paskvil. 

Editoval/-a Abcdefgh
odpoveď sa páči : 1 osobe

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

@Abcdefgh najprv si prever čo píšeš a potom skús napísať niečo k veci a pravdivé.Telefón je na dve SIM aj cez Telekom.Aktualizácie sú hneď , ako sú vypustené oficiálne verzie.Vlastná skúsenosť s Huawei P20 pro

odpoveď sa páči : 1 osobe

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Aby som veci ozrejmi a nevzniklo zbytočne dusno, má pravdu aj Abcdefgh, nakoľko kedysi sa skutočne telefóny brendovali, čo znamenalo ozaj slabú softvérovú podporu a nie práve rýchly update firmware. Skús si zavolať Patus 1996 na technickú infolinku 0800 123 777, kde to skutočne chytí chlap do ruky, technicky zdatný a povie ti, keď poprosíš, či ten tvoj vysnívaný mobil je brendovaný na Telekom značku. Ak nie, išiel by som do toho bez problémov. Ak áno, osobne by som sa vyhol oblúkom brandovaných modelov.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok

Vytvor si účet alebo sa prihlás, ak chceš komentovať

Musíš byť členom, aby si mohol pridať komentár

Vytvoriť účet

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Registrácia nového účtu

Prihlásiť sa

Máš už účet? Prihlás sa tu.

Prihlásiť sa teraz

sidebar