Rozširovanie optiky

Otázka

• 0

Dobrý deň chcem sa opýtať či sa bude rozširovať pokritie optickeho internetu Aj na Piešťany hurbanovu ulicu ďakujem 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

1 odpoveď na túto otázku

Vytvor si účet alebo sa prihlás, ak chceš komentovať

Musíš byť členom, aby si mohol pridať komentár

Vytvoriť účet

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Registrácia nového účtu

Prihlásiť sa

Máš už účet? Prihlás sa tu.

Prihlásiť sa teraz

sidebar
  • Podobný obsah

• Od Gelmox
      Dobrý deň, chcel by som sa opýtať či v Starých Horách je možnosť nejakého internetu od Telekomu. Ak áno tak aké sú rýchlosti ponúkaných možností. Pozeral som v mape pokrytia, niečo som našiel, ale nič také na stránke už nie je ponúkané. (Našiel som VDSL)
      Ďalej by ma zaujímal aj pomer agregácie a taktiež minimálna rýchlosť internetu v špičke. Taktiež sa chcem opýtať na prípadné "reklamácie" v prípade, že by internet nespĺňal požiadavky niekoľko dní po sebe.
      Ďakujem
    • Od AdamFu
      Dobrý deň,
      bývam v oblasti kde je podla mapy pokrytia siete dostupny VDSL internet az do rychlosti 90Mb/s (aj od susedov to mam potvrdene). No podla tejto dostupnosti na mojej adrese nie je dostupny ziaden internet. Vzdy ked zavolam na zakaznicku linku Telecom alebo Orange mi to pripomenu a po zadani cisla zmluvy mi povedia, ze sice nam neukazuje dostupnost internetu na adrese, ale ano mate na adrese zavedeny internet (no je to ADSL ,nejaka stara zmluva).
      Dokonca byvam v dvojdome kde sused ma dostupny VDSL internet (nie je to dom na konci ulice, ale rohovy dom na krizovatke 3 ulic z ktorej jedna je slepa.) Na tej slepej ulici je tento internet, susedia cez jednu aj druhu stranu cesty maju tento rychlejsi internet.

Viete mi prosim pomoct ako by som mal postupovat, aby mi bol zavedeny rovnaky internet ako vsetkym okolitym domom? Na linke mi vedia len povedat, ze na adrese nie je dostupny ziaden internet.
      Vopred dakujem za kazdu odpoved.
      Adam 
    • Od Lukas.Binder
      Dobrý deň. Chcel by som sa spýtať či sa neplánuje zaviesť optický internet vo Veľkom Bieli konkrétne na Záhradnej ulici a ak nie, ako by bolo možne niečo takéto zrealizovať? Bol by som veľmi rád nie len ja ale aj ostatní obyvatelia tejto ulice.
    • Od Simon.
      Dobrý deň chcel by som sa spytat ako to bude s optickym internetom na ulici repkova a okolie k situaci čo sa teraz deje. Ten internet by sa tu fakt hodil lebo to čo tu je sa stale seka 500kb download 80+ping čo je pri hrách nehratelne.Dakujem za odpoveď prajem pekny deň
    • Od MarosLH
      Dobry den Telekom,
      Zaujimalo by ma, kedy bude dostupny opticky internet v mojej obci - Veľké Úľany. Totizto najlepsi mozny balicek, ktory si zakaznik v momentalnej dobe moze objednat je nedostacujuci a neustale vypadava.  
      V obdobi, kedy vam pisem ponukate 3 internetove balicky, pricom ten najlepsi v mojej obci ani nie je ani poskytovany - nasledne ak zadam moju obec pri vyberani programov - rychlost internetu sa zo 120/12 Mb/s razne zmeni na 8/1 Mb/s - za tu istu cenu tu poskytujete niekolko nasobne pomalsi internet.
      Za vasu odpoved vam vopred dakujem a dufam v skore vyriesenie problemu.