Dialkove ovladanie

Otázka

• 0

Kupil som novy smart tv a chcel by som ovladat Magio box s ovladacom od Tv . Je to mozne to sparovat ? skusal som to ale programi prepinat nie je mozne.

cital som niekde ze treba dokupit IR k magioboxu len to neviem najjst. 

Dakujem za kazdu radu

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

5 odpovedí na túto otázku

• 1

magioboxy su zacarovane zariadenia site na mieru pre telekom, skoda ze neumoznuju viac funkcii ako napriklad HDMI CEC atd

odpoveď sa páči : 1 osobe

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Použitie dialkového ovládača od TV na ovládanie magio boxu nie je možné - boxy nemajú funkciu   HDMI CEC .

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

V starých témach sa to rozoberalo. Riešením by bol nákup univerzalneho ovládača. 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

@Tataracik je to riešenie, ale zbytočné ak má dajme tomu ovládač od LG presnejšie ten magický, čo ovládaš len pohybom ovládača kurzor na telke a iné vymoženosti, si myslím, ak by chcel takýto ovládač nahradiť tak to by sa musel riadne bachnúť po vačku, a jediný univerzálny typujem, že je logitech harmony ako som počul ale ten nie je lacná záležitosť.

Sa divím, že ani nové boxy nemajú HDMI CEC, lebo mať v dnešnej dobe dva ovládače je nanič, keďže dá sa telka ovládať tým od Magio ale tie smart funkcie bohužiaľ nie a mať dva ovládače je fakt nekomfortné, a tiež človek si kúpi dajme tomu drahú smart telku so skvelým ovládačom k nej za 700€ dajme tomu aleee MagioBox ho brzdí v jeho plnohodnotnom používaní :(

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Je to az neuveritelne ze kupim telku za 2k eur,  smart , wifi,  bluetooth, ovladanie mobilom a co ja viem co este ale ked 

chcem prepnut kanal musim to urobit dalsim ovladacom od Magio boxu  .                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                          

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok

Vytvor si účet alebo sa prihlás, ak chceš komentovať

Musíš byť členom, aby si mohol pridať komentár

Vytvoriť účet

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Registrácia nového účtu

Prihlásiť sa

Máš už účet? Prihlás sa tu.

Prihlásiť sa teraz

sidebar