magio go a premier sport

Otázka

• 0

pc, magio go a premier sport, rozchadza sa obraz so zvukom, zvuk ide skor ako obraz, potom skok, ok, ale hned sa to pomaly rozchadza, a tak stale dookola

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

12 odpovedí na túto otázku

• 0

Zdravim Lubos,

vdaka, otestujem, ak bude cas cez vikend,

komunikoval som aj cez email aplikacia@telekom.sk, odpoved prisla vcera 8,21 : 

Dobrý deň,

Fix tohto problému bol nasadený, aktuálne by už všetko malo byť v poriadku.

S pozdravom

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Ahojte, 

Ďakujeme za vaše podnety, kolegovia zabezpečili opravu. Ak by ste zaevidovali ďalšie nedokonalosti, napíšte prosím priamo kolegom na email aplikacia@telekom.sk.

Pekný deň

@Ľuboš

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

odpoved z Telekomu : 

Dobry den,

evidujeme takyto problem na CT1 a PremierSport. U CT1 menej casto.

Riesime to s dodavatelom, pripravuje nasadenie plosneho fix-u pre tuto chybu.

Uz vcera doobeda boli zmenene niektore nastavenia na servery, aby sa problem neprejavoval tak casto.

Verime, ze nase vyjadrenie prijmete s pochopenim a vzniknutu situaciu sa nam podari vyriesit.

V pripade dalsich otazok nas prosim kontaktujte mailom na adrese techgroup@telekom.sk , alebo telefonicky na bezplatnej linke Internet Hotline 0800 123 777 dostupnej 24 hodin denne.

Dakujeme Vam za prejavenu doveru.

S pozdravom

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Veru,môžem takisto potvrdiť tú chybu v Chrome,zlá synchronizácia obrazu so zvukom
@Ľuboš skúste sa na to pozrieť,dík

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Ja doma len Firefox uz mozno 10 rokov, a len kvoli Magiu som mal 2 prehliadace spustene :D takze bohu dik ze to ide zas aj vo FF:

V praci mam akurat Chrome, aj to len hlavne kvoli synchronizacii zaloziek.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

pouzival som Firefox, potom Telekom prisiel s tym, ze to ide iba na Chrome, tak som sa preorientoval, vyzera, ze sa vratim spat k FF 9_9

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

V pohode, neni zac.

Aale aj tak je niekde chyba, co vyzera ze je v Chrome,  a malo by sa to dat nejak osetrit ci uz tak alebo tak. Hlavne ked je to prehliadac co ma 80% ludi.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

chyba stale trva, dnes som poslal email na vyssie uvedenu emailovu adresu

mna sa zda ze chyba je len v Chrome, ked pozeram cez Firefox vyzera to v poriadku... cez co ty sledujes ?

odpoveď sa páči : 1 osobe

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

chyba stale trva, dnes som poslal email na vyssie uvedenu emailovu adresu

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

ak sa to opakuje tak napis na aplikacia@telekom.sk

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Hosť
Táto téma je teraz uzamknutá pre ďalšie odpovede.

sidebar
  • Podobný obsah

• Od simi23
      Dobrý deň, 
      máme od vás televíziu MAGIO (pre dve zariadenia) - chcela by som sa informovať, či máme nárok na MAGIO GO (zadarmo) cez tablet, príp. telefón. Ak áno, ako môžem získať prihlasovacie údaje. 

S pozdravom

• Od tyler91
      Zdravím, ak máme Magio GO zadarmo k Magiu na pevnej sieti je tam podmienka, že môžem sledovať na 1 zariadení súčasne. Moja otázka je však, ak chcem pozerať na inom zariadení musím to pôvodné zmazať a nové zaregistrovať ? alebo sa to registruje/odhlasuje automaticky ?
    • Od vhxsoft
      16.3 som zaplatil Magio Go..
      Nejde mi
    • Od cenculsk
      co ste to zase porobili? najprv vypadol na 5-10 minut internet. ten sa uz sice rozbehol, ale magio go nefunguje ani cez web ani v aplikaci.
      halooo, hral sa niekto s kablikmi alebo vypinacmi v telekome, ze zostrelil internet?

neznama chyba so zltym vykricnikom v prehliadaci pri pokuse spustit si stanicu cez web.
    • Od angelabrlasova
      Dobrý večer. Vie mi niekto poradit s týmto? Toto mi vypisuje po spustení akéhokoľvek programu a nejde spustiť vôbec žiadny. 
      Cannot read property ,, CaptionParser" of undefined
    • Od Tataracik
      Ahoj, vie mi niekto poradit ako si aktivovat Magio GO, ktore je zadarmo k Magio TV? 
      Je to uz nejaky cas co som to robil a vobec si nepametam. A tiez neviem nikde najst navod.