zvysenie ceny Magio internet

Otázka

• 0

Zdravim, chcel by som sa informovat o zvyseni ceny  za  pevný Magio internet.

V poslednych dvoch fakturach sa navysila cena k uhrade(za november som platil 12,22€  a teraz za december mi prislo 15€), z povodnych 10,90€!

Mam program M, vyuzivam ho zhruba 4roky

Dakujem za odpoveď

printscreen v prilohe

fakt.PNG

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

5 odpovedí na túto otázku

• 2

Len tipujem ale povedal by som ze v novembri ti skoncila viazanost. Cast mesiaca bola alikvotne rozdelena na sumu pocas viazanosti a bez. Dalsi mesiac mas cely bez viazanosti a nasledujuce by boli rovnako.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

V detailoch danej faktúry mal by si mať rozpísané, presne za čo koľko EUR, bezdôvodne vyššia suma nebude, niekde bude problém.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Ved prave to, že v detailoch nie je nič rozpisané, iba cena za danny(chytrý) balík...

dodatočné služby k magio nemám aktivované...musim to poriešit na pobočke

Editoval/-a pavolmudron

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Este je jedna moznost ze ti skoncľila viazanost a v pripade slonceni ak nepredlzia cena sa zvysi, lenze tebe tak ze kazdy mesiac ina suma cize to ono nebude.

no jedine zajdi na pobocku alebo na infolinku skus zavolat.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Ano, je to tak, skoncila mi viazanost a zvysnich 6mesiacov som mal este zlavu, problem vyrieseny na pobočke, dakujem za rady

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Hosť
Táto téma je teraz uzamknutá pre ďalšie odpovede.

sidebar
  • Podobný obsah

• Od ZuzanaPV
      Chcela by som si zriadit VDSL internet. Na **piip** Telekomu sa pise ze na mojej adrese je dostupny. Ako VDSL internet technik instaluje domov (je nutne natiahnut kabel do domu co znamena rozkopat chodnik,navrtat stenu atd...alebo je mozne VDSL internet natiahnut vzduchom)?
    • Od haus1107
      Bude vôbec metalická Vdsl u nás fungovať ako má? Mesiac platím za službu ktorej závada nejde odstrániť...
    • Od Tomas898
      Dobrý chcem sa opýtať či a kedy je plánované pokritie optikou v obci Cestice asi pred dvoma rokmi mi prisla SMS že už čoskoro dokoca je cez dedinu potiahnutý opticky kábel do vedľajšej dediny ale u nás stále nič 
    • Od marianst
      Zdravin Vas. Bude sa pridavat profil 35b supervectoring? Ked je optika v nedohladne.
    • Od forgi96
      Dobrý deň
      prosím Vás o preverenie plánovania Optického internetu v lokalite Galanta, Krásna ul. Momentálne je dostupné ADSL pripojenie, ktoré je však veľmi slabé. Cca pred rokom ťahali optické káble na Priečnej ul, avšak iba do polovice ulice. Chcel by som sa opýtať, že kedy to plánujete rozšíriť?
      Ďakujem

• Od JustMilan
      Dobrý deň od v tedy ako nám bol nastavený optický internet s výhodou  Vyšší variant (L) služby za cenu nižšieho (M) na 3 mesiace Nemáme dostatočnú rýchlosť akú poskytujete. Internetový kábel je v poriadku a reštart routera nič nezmenil pri meraní rýchlosti rýchlosť bola : 27/27 Mb/s , rýchlosť by sme mali mať  250/25 Mb/s . V domácnosti máme internet aj od inej firmy , na routery nám nejde 4 port. Od 22:00 nám na mobilných  telefónoch nefujguje internet , taktiež sa nemôžeme dovolať technikovi. Vedeli by ste nám nejako opraviť tieto chyby? Ďakujem za odpoveď