zvysenie ceny Magio internet

Otázka

• 0

Zdravim, chcel by som sa informovat o zvyseni ceny  za  pevný Magio internet.

V poslednych dvoch fakturach sa navysila cena k uhrade(za november som platil 12,22€  a teraz za december mi prislo 15€), z povodnych 10,90€!

Mam program M, vyuzivam ho zhruba 4roky

Dakujem za odpoveď

printscreen v prilohe

fakt.PNG

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

5 odpovedí na túto otázku

• 0

V detailoch danej faktúry mal by si mať rozpísané, presne za čo koľko EUR, bezdôvodne vyššia suma nebude, niekde bude problém.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Pridal (editované)

Ved prave to, že v detailoch nie je nič rozpisané, iba cena za danny(chytrý) balík...

dodatočné služby k magio nemám aktivované...musim to poriešit na pobočke

Editoval/-a pavolmudron

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Este je jedna moznost ze ti skoncľila viazanost a v pripade slonceni ak nepredlzia cena sa zvysi, lenze tebe tak ze kazdy mesiac ina suma cize to ono nebude.

no jedine zajdi na pobocku alebo na infolinku skus zavolat.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 2

Len tipujem ale povedal by som ze v novembri ti skoncila viazanost. Cast mesiaca bola alikvotne rozdelena na sumu pocas viazanosti a bez. Dalsi mesiac mas cely bez viazanosti a nasledujuce by boli rovnako.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Ano, je to tak, skoncila mi viazanost a zvysnich 6mesiacov som mal este zlavu, problem vyrieseny na pobočke, dakujem za rady

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok

Vytvor si účet alebo sa prihlás, ak chceš komentovať

Musíš byť členom, aby si mohol pridať komentár

Vytvoriť účet

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Registrácia nového účtu

Prihlásiť sa

Máš už účet? Prihlás sa tu.

Prihlásiť sa teraz

sidebar
  • Podobný obsah

• Od Katil1
      Mám zakúpený internet s 21ms na hrách a prehliadačoch ale telekom my neposkytuje také pripojenie rád by som to vyriešil čo najskor.
    • Od EndiKovac
      Dobrý deň všetkým. Aký wifi router nový keď máme internet magio L a do teraz sme mali ZTE II router ale už je vyše troj ročný a blbne to. Potrebovaly by sme to na 3 telky, 2 notebooky,4 mobily a občas pre nejakú návštevu.

• Od Archie_
      Zdravím,
      plánujem si obstarať v blízkej dobe novú gateway, ktorá má SFP porty. Je možné sa zbaviť bielej krabičky HUAWEI, ak do SFP portu vložím GPON modul?
      Skúšal to už niekto?
    • Od czodors
      Dobry den, nevedeli by ste mi pomoct s problemom: router speedport+ blokukuje ci neprepusta alebo spomaluje niektore stranky. napriklad www.sme.sk vobec nenacita z akehokolvek zariadenia, ktore je pripojene na internet cez tento router. Mnohe dalsie strankz funguju bezproblemovo. Dakujem za radu.
    • Od gustav
      Dobrý deň, chcel by som sa spýtať, či je možné rozdvojiť VDSL kábel?, tj. VDSL kábel, ktorý by mi vstupoval do chalupy by som chcel, aby sa nejakým rozbočovačom rozdvojil, jedna časť by išla na poschodie, druhá na prízemie a až tam by som pripojil modemy, na poschodí jeden modem, na prízemí druhý modem. Ďakujem Gustav
    • Od Patriks
      to mi má ako každú hodinu internet vypadávať. Za deň aspoň 20x . Raz nešiel internet mesiac a tí vaši odborníci na telefóne **piip** vedia robiť.