Prihlásenie do magenty bez môjho suhlasu

Otázka

  • 0

Dobrý, potrebujem radu. Som správca v skupine. Už druhý krát sa nám stalo, že niekto bez súhlasu člena ho odhlásil zo skupiny a prihlásil do druhej bez jeho vedomia. Je toto vlastne možné? Už sme to riešili aj na pobočke, ale bez akejkoľvek reakcie s úsmevom bolo povedané, že to sa stáva. Má s tým niekto skúsenosť? Pre nás je to divné, lebo vždy tá osoba, ktorá to takto spraví, má len paušál bez pevných služieb a keďže otec má aj internet a TV, tak ten dotyčný si potom užíva bonusy. 

Zdieľať tento príspevok


Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

2 odpovede na túto otázku

  • 0

Existujú len tri možnosti:

1. odoberie sa sám opustením skupiny

2. odoberie ho správca

3. odoberie ho poverený správca skupiny.

Nás je 7 v skupine Magenta1 business a nikdy sa to nestalo. Možno omylom sa s tým niekto hrá. Prípadne ako správca pozri, či si omylom niekoho nepoveril spravovaním skupiny.

Editoval/-a Marcel

Zdieľať tento príspevok


Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach
  • 0

Práveže to je tá záhada, prvýkrát sa to stalo v lete, keď sme boli v Egypte spolu, takže to nemohol urobiť on a druhýkrát teraz . A vždy je to na jeho žiadosť. Odhlásenie by bolo ešte v pohode, ale to prihlásenie do inej skupiny bola záhada, lebo to musíš tej dotyčnej osobe najprv potvrdiť, potvrdzuješ kodom z  sms a potom na maily a toto všetko dokázal urobiť niekto bez neho.A ešte je to vždy človek bez pevných služieb, iba s paušálom, takže bez môjho otca by nemohol čerpať výhody / naposledy 10gb navyše /. A určite viem, že to neurobil, lebo nemá v telefóne ani sms kod na potvrdenie a ani v maily. A nikto okrem mňa nemá poverenia.  A ešte sa to stáva vždy po návšteve pobočky. 

Editoval/-a simcafr

Zdieľať tento príspevok


Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach
Hosť
Táto téma je teraz uzamknutá pre ďalšie odpovede.

sidebar