Prihlásenie do magenty bez môjho suhlasu

Otázka

  • 0

Dobrý, potrebujem radu. Som správca v skupine. Už druhý krát sa nám stalo, že niekto bez súhlasu člena ho odhlásil zo skupiny a prihlásil do druhej bez jeho vedomia. Je toto vlastne možné? Už sme to riešili aj na pobočke, ale bez akejkoľvek reakcie s úsmevom bolo povedané, že to sa stáva. Má s tým niekto skúsenosť? Pre nás je to divné, lebo vždy tá osoba, ktorá to takto spraví, má len paušál bez pevných služieb a keďže otec má aj internet a TV, tak ten dotyčný si potom užíva bonusy. 

Zdieľať tento príspevok


Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

2 odpovede na túto otázku

  • 0

Pridal (editované)

Existujú len tri možnosti:

1. odoberie sa sám opustením skupiny

2. odoberie ho správca

3. odoberie ho poverený správca skupiny.

Nás je 7 v skupine Magenta1 business a nikdy sa to nestalo. Možno omylom sa s tým niekto hrá. Prípadne ako správca pozri, či si omylom niekoho nepoveril spravovaním skupiny.

Editoval/-a Marcel

Zdieľať tento príspevok


Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach
  • 0

Pridal (editované)

Práveže to je tá záhada, prvýkrát sa to stalo v lete, keď sme boli v Egypte spolu, takže to nemohol urobiť on a druhýkrát teraz . A vždy je to na jeho žiadosť. Odhlásenie by bolo ešte v pohode, ale to prihlásenie do inej skupiny bola záhada, lebo to musíš tej dotyčnej osobe najprv potvrdiť, potvrdzuješ kodom z  sms a potom na maily a toto všetko dokázal urobiť niekto bez neho.A ešte je to vždy človek bez pevných služieb, iba s paušálom, takže bez môjho otca by nemohol čerpať výhody / naposledy 10gb navyše /. A určite viem, že to neurobil, lebo nemá v telefóne ani sms kod na potvrdenie a ani v maily. A nikto okrem mňa nemá poverenia.  A ešte sa to stáva vždy po návšteve pobočky. 

Editoval/-a simcafr

Zdieľať tento príspevok


Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Vytvor si účet alebo sa prihlás, ak chceš komentovať

Musíš byť členom, aby si mohol pridať komentár

Vytvoriť účet

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!


Registrácia nového účtu

Prihlásiť sa

Máš už účet? Prihlás sa tu.


Prihlásiť sa teraz

sidebar