Optický internet cez Slovensko

Otázka

• 0

Dobry den chcel by som sa ešte spýtať že či existuje neaka mapa alebo take niečo kde sa dá pozrieť kade idu cez Slovensko káble na internet (dsl) alebo optiku.Hladal som na nete a nič som nenašiel. Dakujem

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

1 odpoveď na túto otázku

• 0

k comu chces vyuzit taku mapu? chces vediet ci ti cez pozemok nieco neprechadza? - na to sa podava platena ziadost

mapu pokrytia sluzieb od telekomu najdes tu: https://www.telekom.sk/wiki/mapa-pokrytia
kazdy operator ma nieco podobne na svojich strankach. 

inak Google vracia tiez rozumne vysledky pokail, tam napises: "mapa opticych sieti" 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Vytvor si účet alebo sa prihlás, ak chceš komentovať

Musíš byť členom, aby si mohol pridať komentár

Vytvoriť účet

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Registrácia nového účtu

Prihlásiť sa

Máš už účet? Prihlás sa tu.

Prihlásiť sa teraz

sidebar
  • Podobný obsah

• Od Katil1
      Mám zakúpený internet s 21ms na hrách a prehliadačoch ale telekom my neposkytuje také pripojenie rád by som to vyriešil čo najskor.
    • Od pepo930
      Ahojte aktualne mam zrychleny opticky internet -XL. Len mam pomalu rychlost cez wifi 5Ghz okolo 400Mbit namiesto 600Mbit. Pokial pripojim pocitac cez kabel rychlost je v poriadku. Ale ked som cez wifi rychlost pada na 350-400Mbit 
      Wifi router mam Asusu AC58U. Je nieco potrebne zmenit v nastaveniach Wifi routra? Vdaka 
    • Od EndiKovac
      Dobrý deň všetkým. Aký wifi router nový keď máme internet magio L a do teraz sme mali ZTE II router ale už je vyše troj ročný a blbne to. Potrebovaly by sme to na 3 telky, 2 notebooky,4 mobily a občas pre nejakú návštevu.

• Od Archie_
      Zdravím,
      plánujem si obstarať v blízkej dobe novú gateway, ktorá má SFP porty. Je možné sa zbaviť bielej krabičky HUAWEI, ak do SFP portu vložím GPON modul?
      Skúšal to už niekto?
    • Od leokabina
      Ako dlho trvá schvalovací proces už kompletne pripojenej optiky?
    • Od czodors
      Dobry den, nevedeli by ste mi pomoct s problemom: router speedport+ blokukuje ci neprepusta alebo spomaluje niektore stranky. napriklad www.sme.sk vobec nenacita z akehokolvek zariadenia, ktore je pripojene na internet cez tento router. Mnohe dalsie strankz funguju bezproblemovo. Dakujem za radu.