Opticky internet Dvorniky v okrese Hlohovec

Otázka

• 0

Dobrý deň. Rad by som sa opýtal kedy planujete zaviest opticky internet v Dvornikoch v okrese Hlohovec psč 92056. Ale pozeral som aj pokrytie všimol som si že niektore domy aj na našej ulici to tam ukazuje že je tam dostupny  (Optika k domu 90Mbit/s internet VDSL) A napriklad vedlajši dom tuto možnosť ma a naš už nie.A radšej by sme chceli optiku ako klasicky ADSL.

Môžete mi ohladom tohto dať informacie?

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

2 odpovede na túto otázku

• 0

pozor na pojmy, optika k domu (vdsl2) a optika (ftth) je rodziel, v prvom pripade to ide stale po tych istych 100-rocnych kabloch len vyssou rychlostou a v druhim pripade je natiahnuty novy opticky kabel a tam su zase ine rychlosti

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Rozumiem že to neni klasicky opticky internet.Ale aj tak vo vedlajsom dome je možnost toho vdsl internetu  co ide rychlostu 90mb/s a v podstate 5 metrov vedla nie.Nechapem ako to je možne.Myslim že nemôže byť taky velky problem to napraviť ked aj domy v susedstve maju taku možnosť na ten 90mb/s internet ale naš už nie a pritom okolite domy tu možnosť maju.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok

Vytvor si účet alebo sa prihlás, ak chceš komentovať

Musíš byť členom, aby si mohol pridať komentár

Vytvoriť účet

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Registrácia nového účtu

Prihlásiť sa

Máš už účet? Prihlás sa tu.

Prihlásiť sa teraz

sidebar
  • Podobný obsah

• Od Patriks
      Ako šľak by Vás už trafil to mi má ako každú hodinu internet vypadávať. Za deň aspoň 20x skurvenci. Raz nešiel internet mesiac a tí vaši odborníci na telefóne **piip** vedia robiť.
    • Od durbanova
      Dobrý deň,
      prešla som na nový balík internet XL, ale rýchlosť mi dáva len 39,2 mala by byť 60Mbs. Platím XL, ale dnes som mala školenie, seká obraz aj zvuk.
      Vo vedľajších miestnostiach Yuot tube videá dlho naťahuje, len točí.
      Nepociťujem zlepšenie.
      Ďakujem za odpoveď
    • Od AdamFu
      Dobrý deň,
      bývam v oblasti kde je podla mapy pokrytia siete dostupny VDSL internet az do rychlosti 90Mb/s (aj od susedov to mam potvrdene). No podla tejto dostupnosti na mojej adrese nie je dostupny ziaden internet. Vzdy ked zavolam na zakaznicku linku Telecom alebo Orange mi to pripomenu a po zadani cisla zmluvy mi povedia, ze sice nam neukazuje dostupnost internetu na adrese, ale ano mate na adrese zavedeny internet (no je to ADSL ,nejaka stara zmluva).
      Dokonca byvam v dvojdome kde sused ma dostupny VDSL internet (nie je to dom na konci ulice, ale rohovy dom na krizovatke 3 ulic z ktorej jedna je slepa.) Na tej slepej ulici je tento internet, susedia cez jednu aj druhu stranu cesty maju tento rychlejsi internet.

Viete mi prosim pomoct ako by som mal postupovat, aby mi bol zavedeny rovnaky internet ako vsetkym okolitym domom? Na linke mi vedia len povedat, ze na adrese nie je dostupny ziaden internet.
      Vopred dakujem za kazdu odpoved.
      Adam 
    • Od matus_gabris
      Dobrý den
      Chcem sa spýtať či má niekto neake informacie ohladom buducnosti internetu na Slovensku.Realizacia optiky do dedín,zrýchlovanie vdsl,zapojenie vdsl pre všetkych kde nemože byť optika atd.Ak by ste mali odkaz na neaky článok kde sa dočitam všetko o internete,telekome,ako sa realizuje atd všetko proste tak to hodte do komentu.
      Dakujem
    • Od cimbalko1
      Dobry den mam hned niekolko otazok  
      1 Preco ked mam balik L rychlost sa dlhy cas pohybovala pod 10mb/s a po stazovani sa vysplhala na 25 mb/s, to uz sa neda dat nad 30 ? 
      2 Uz ked konecne to skoro opravili tak ping je niekedy 30 a niekedy 150 a viac  ? 
      Technici boli u mna doma a odbili ma ze vsetko je v poriadku,  nechcem byt za blbca ale to mam kazdy den riesit na hlaseni poruch ze mam nestabilny internet vie mi niekto poradit ako sa da nastavit ping aby bol stabilny pod uroven 30 ? 
      Mam zapojene 2 magio box, notebook je cez lan kabel a wifi som kupil aj iny router ktory ma 5 g siet kedze byvam v dome potreboval som lepsi wifi signal
      Telekom prezentuje pri baliku L rychlost do 40 ja som mal raz nad 30  
      Dakujem za odpoved Mino
    • Od Miky53
      Ako prejsť  s Magio infernetu M-Adsl na LTE na doma ?