WebOS Magio GO

Otázka

• 0

Dobry den, kedy asi bude dostupna aplikacia Magio GO pre WebOS na LG SmartTV? V store je uz dlhsie dostupna aplikacia od chorvatskej "pobocky" MaxTV s identickym UI ako ma nove Magio takze ak sa nemylim nemalo by to byt narocne. Dakujem

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

1 odpoveď na túto otázku

• 0

pockas si tak rok najmenej mozno aj viac co znamena ze sa toho nedockas, a poviem ti to na rovinu mam samsung s tizen os, magio go app nainstalovana celkom casto to nebolo bohvieco, nezobrazilo nahravky hoci tam boli po resete uz zobrazilo potom zase nie, to iste plati o epg a hlasky typu nahodna chyba som vzdal, pouzival som to kym som nepostavil zaklad pre terestriál

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Vytvor si účet alebo sa prihlás, ak chceš komentovať

Musíš byť členom, aby si mohol pridať komentár

Vytvoriť účet

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Registrácia nového účtu

Prihlásiť sa

Máš už účet? Prihlás sa tu.

Prihlásiť sa teraz

sidebar
  • Podobný obsah

• Od Tataracik
      Vie mi niekto prosím povedať, či funguje Magio Go aj mimo EU.  (V Afrike) ? Najlepšie niekto kto to má aj odskúšané mimo EU
    • Od jozef.jaska
      Dobry večer, mám magio tv, k tomu zadarmo službu magio go. Chcem sa spýtať, k službe magio go by mal byť zadarmo aj magio archív (7 dňový) ale stále to vypisuje že služba nie je aktivovaná. Ako je to možné? Nemali by ste to aktivovať automaticky zo službou magio go? 
    • Od mjamriska
      pc, magio go a premier sport, rozchadza sa obraz so zvukom, zvuk ide skor ako obraz, potom skok, ok, ale hned sa to pomaly rozchadza, a tak stale dookola
    • Od hagarko1974
      Dobrý den je možne pozerať na Xiaomi Mi Tv Box S - Magio Go od Telekomu? (nainštaloval som ju ale nejde spustiť že nekomunikuje server).
    • Od dominik.lancz
      Ahojte. V telekom apkke mi stále vypisuje že som prihlásený ako neúplný účet. Keď kliknem na Zaregistrovať účet tak to odo mňa chce mail a heslo s ktorým sa neskôr môžem pripojiť na Môj Telekom. Problém je taký, že na Môj Telekom som registrovaný už dávnejšie a neviem nájsť spôsob ako to zosinchronozovať. 
      Ak ste mali taký problém a prišli ste na riešenie, som samé ucho. DIKI