Preloženie internetu

Otázka

• 0

Pridal (editované)

Dobrý deň, presťahoval som sa na inú adresu. V predošlom bydlisku som mal optický internet. Keď som bol v predajni Telekom musel som  vyplniť žiadosť a tá musela prejsť schválením. Tomu chápem, no keď som sa pýtal pána že koľko to cca bude trvať tak mi povedal že do 30 dní. Len ja som teraz bez internetu. A v podstate zaplatím za mesiac kde som internet nepoužíval vôbec. Čo mám robiť teraz? 

Editoval/-a brano1007

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

1 odpoveď na túto otázku

• 0

zavolaj na 0800 123 456 alebo napis na office@telekom.sk ,popis im situaciu a bol by si rad keby sa to dalo nejakym spôsobom urgovat. Samozrejme, nevedia robit zazraky a budes musiet cakat ale mozno sa podari tu dobu skratit. 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Vytvor si účet alebo sa prihlás, ak chceš komentovať

Musíš byť členom, aby si mohol pridať komentár

Vytvoriť účet

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Registrácia nového účtu

Prihlásiť sa

Máš už účet? Prihlás sa tu.

Prihlásiť sa teraz

sidebar
  • Podobný obsah

• Od gustav
      Dobrý deň, chcel by som sa spýtať, či je možné rozdvojiť VDSL kábel?, tj. VDSL kábel, ktorý by mi vstupoval do chalupy by som chcel, aby sa nejakým rozbočovačom rozdvojil, jedna časť by išla na poschodie, druhá na prízemie a až tam by som pripojil modemy, na poschodí jeden modem, na prízemí druhý modem. Ďakujem Gustav
    • Od Patriks
      to mi má ako každú hodinu internet vypadávať. Za deň aspoň 20x . Raz nešiel internet mesiac a tí vaši odborníci na telefóne **piip** vedia robiť.
    • Od Y2KTom
      Po tom co mi zaviedli doma optiku a dali mi tento router Sagemcom F@st 5655v2 mi prestal fungovat Cloud na zariadeni WD My Cloud.
      Dovtedy vsetko na VSDLku slapalo bez akehokolvek nastavovania.
      Teraz sa v ramci lokalnej siete viem pripojit na Cloud, viem ho aj nastavovat a vyuzivat len proste nefunguje pristup na neho cez Internet - zdielanie suborov a podobne nie administracia.
      Verim ze to je spominanym routrom a jeho presmerovanim portov, skusal som to uz aj nastavovat a vselijake workaroundy ale marne.
      Co by ste mi poradili?
    • Od Miroslavsl
      Zdravím mam problém posledný čas s pingom pri hraní hier neviem čo s tým robiť .. Večšinou ked dávam merať rýchlosť pripojenia to ukazuje normálne  aj ping mi ukáže 30ms ale pri hraní hier je 100+ , a teraz to je tak ze 500+ 
      A to mam balík XL tak neviem kde môže byť chyba . 
      Ďakujem .

• Od stanoo37
      Dobrý deň chcem sa spýtať či nechystáte rozšíriť optický internet do časti okresu Prešov konkrétne  do obce  HERMANOVCE dakujem.
    • Od durbanova
      Dobrý deň,
      prešla som na nový balík internet XL, ale rýchlosť mi dáva len 39,2 mala by byť 60Mbs. Platím XL, ale dnes som mala školenie, seká obraz aj zvuk.
      Vo vedľajších miestnostiach Yuot tube videá dlho naťahuje, len točí.
      Nepociťujem zlepšenie.
      Ďakujem za odpoveď