Preloženie internetu

Otázka

• 0

Pridal (editované)

Dobrý deň, presťahoval som sa na inú adresu. V predošlom bydlisku som mal optický internet. Keď som bol v predajni Telekom musel som  vyplniť žiadosť a tá musela prejsť schválením. Tomu chápem, no keď som sa pýtal pána že koľko to cca bude trvať tak mi povedal že do 30 dní. Len ja som teraz bez internetu. A v podstate zaplatím za mesiac kde som internet nepoužíval vôbec. Čo mám robiť teraz? 

Editoval/-a brano1007

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

1 odpoveď na túto otázku

• 0

zavolaj na 0800 123 456 alebo napis na office@telekom.sk ,popis im situaciu a bol by si rad keby sa to dalo nejakym spôsobom urgovat. Samozrejme, nevedia robit zazraky a budes musiet cakat ale mozno sa podari tu dobu skratit. 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Vytvor si účet alebo sa prihlás, ak chceš komentovať

Musíš byť členom, aby si mohol pridať komentár

Vytvoriť účet

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Registrácia nového účtu

Prihlásiť sa

Máš už účet? Prihlás sa tu.

Prihlásiť sa teraz

sidebar
  • Podobný obsah

• Od julohu
      Dobry den. Chcem sa opytat ze ci po vypovedi sluzieb (internet a pevna linka) mi ostane mailova schranka *@stonline.sk alebo sa zrusi. Popr. ci sa da riesit presmerovanie na inu schranku. 
      Vdaka
    • Od lukkoska
      Zdravím,

Vie mi niekto povedať, prečo Telekom obmedzil Netflix v Samsung Smart TV?
    • Od LTibor01
      Dobŕy deň chceľ by som sa spýtať ako viem otvoriť port na SpeedPort Entri I2 router ? 
    • Od sa.ki
      Zdravím, po zriadení magio internetu mi prišla sms s menom a heslom lenže neviem kam sa mam s týmito údajmi prihlásiť. Meno končí @dslbasic. Nejaké rady? 
      Vopred ďakujem za odpoveď. 
    • Od Gelmox
      Dobrý deň, chcel by som sa opýtať či v Starých Horách je možnosť nejakého internetu od Telekomu. Ak áno tak aké sú rýchlosti ponúkaných možností. Pozeral som v mape pokrytia, niečo som našiel, ale nič také na stránke už nie je ponúkané. (Našiel som VDSL)
      Ďalej by ma zaujímal aj pomer agregácie a taktiež minimálna rýchlosť internetu v špičke. Taktiež sa chcem opýtať na prípadné "reklamácie" v prípade, že by internet nespĺňal požiadavky niekoľko dní po sebe.
      Ďakujem