Otázka

• 0

Chcem sa spytat ci novy prigram arene sport bude nahradzovat digisport 5 lebo teraz mam arenasport namiesto digi5 .dakujem

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

1 odpoveď na túto otázku

• 0

podla informacii na nemenovanej stranke by to tak malo byt

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Vytvor si účet alebo sa prihlás, ak chceš komentovať

Musíš byť členom, aby si mohol pridať komentár

Vytvoriť účet

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Registrácia nového účtu

Prihlásiť sa

Máš už účet? Prihlás sa tu.

Prihlásiť sa teraz

sidebar
  • Podobný obsah

• Od elektrolackovic
      Dobrý deň dá sa znížiť v magiu sat z balíkal L na balík základný M
    • Od DuskyToth
      Dobrý deň, 
      Mame doma Magio TV cez opticky kábel na niekoľkých TV. Spracovanie signálu realizuje set top box - Magio Box Motorola VIP1002/VIP1002ESL. Všetko funguje ale zakúpil som novy Samsung smart TV so smart ovládačom pričom Smart TV ponúkla možnosť vybrať si z dodávateľov produktov ktorý používam - Orange, Skylink, DIGI, UPC, atď. a taktiež T-Home. Voľba T-Home nefunguje a iné Telekom/Magio možnosti tam nie sú. Chcem sa opýtať, je kompatibilný magio set top box so smart tv a smart ovládačom? Je nejaký typ produktu ktorý viem vyhľadať aby šlo ovládať set top box cez TV? Alebo musím naďalej použivať 2 ovládače? Alebo ešte je možnosť Magio GO, pričom mi je set top box k ničomu.
      Ďakujem
    • Od pemalin
      Zdravim, magio box Arris s HDD sa mi sam od seba vypne, vpredu sa rozsvieti len cervena kontrolka a na nic nereaguje, ani na ovladac, ani na restart vzadu. Ak je vypnuty aspon hodinu a odpojeny od prudu, tak sa nahodi a ide zas nejaku polhodku. Nejake rady, skusenosti? Dik
    • Od Tinoj
      Ahojte,
      tento týždeň nám prišliel do pošty formulár, že v obci plánuje Telekom vybudovať optickú sieť. Dalo by sa nejak bližšie prezistiť informácie, kedy plánujú výkopové práce a podobne?
      Vopred vďaka za odpoveď  
    • Od sneiper
      Zdravím.
      Je možné sledovať magio tv aj na inom iptv boxe ako je magio box od telekomu
    • Od panki777
      Zdravim dneska mi zacalo takto ukazovat programy ked si dam tv program a ked chcem na neaky kliknut tak od kazdeho ziada aby som zadal 4 miestny kod.Isiel som aj do nadstaveni a tam som zrusil vsetky mozne uzamknutia.Nevie mi niekto poradit? Dakujem 
      V druhej izbe na druhom tv to nerobi.