Otázka

• 0

Ak mi niekto vola zo zahranicneho cisla (UK) na slovenske ktore je v roamingu (tiez v UK), hovor je presmerovany na uplne cudzie cislo a ozve sa cudzi hlas. Ako zoznamka by to bolo fajn ale prakticke to teda nie je. Skusal som volat na zakaznicku linku ale kedze je 1. Januar tak velmi som nepochodil. Davam tu aspon sem na forum ak niekto ma ten isty problem tak napiste.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

2 odpovede na túto otázku

• 0

Tu je všetko o presmerovaní.... https://www.telekom.sk/wiki/volania/presmerovania-hovorov

Preventívne "zavolaj" zadaním sieťového kódu na číslo ##002#

Služby presmerovania hovorov

Slúžia na presmerovanie prichádzajúcich hovorov za zvolených podmienok. Hovor, ktorý očakávate, môže byť presmerovaný do iného mobilného telefónu, na pevnú linku alebo do odkazovej služby. Systém ponúka štyri možnosti presmerovania, ktoré sa môžu používať jednotlivo alebo súčasne (okrem okamžitého presmerovania). Ovládanie služby je možné cez ponuku v menu príslušného mobilného telefónu alebo odoslaním konkrétneho príkazu. Pri presmerovaní hovoru sa vám účtuje presmerovaná časť hovoru. Aktivácia alebo deaktivácia služby presmerovania je bezplatná. 

Okamžité presmerovanie

Všetky prichádzajúce hovory budú okamžite presmerované na vami zvolené číslo. 

Aktivácia Stav Deaktivácia
mobil * * 21 * tel. č. # (odoslať) * # 21 # (odoslať) # # 21 # (odoslať)
pevná linka     * 21 * tel. č. # (odoslať)       # 21 # (odoslať)

Presmerovanie v prípade, že váš telefón je obsadený 

V prípade, ak práve telefonujete, budú všetky prichádzajúce hovory presmerované na vami zvolené číslo. 

mobil * * 67 * tel. č. # (odoslať) * # 67 # (odoslať) # # 67 # (odoslať)
pevná linka    * 67 * tel. č. # (odoslať)       # 67 # (odoslať)

Presmerovanie v prípade, že neodpovedáte

Všetky prichádzajúce hovory budú presmerované na vami zvolené číslo, ak neodpovedáte na prichádzajúci hovor zdvihnutím do 30 sekúnd. 

mobil * * 61 * tel. č. # (odoslať) * # 61 # (odoslať) # # 61 # (odoslať)
pevná linka     * 61 * tel. č. # (odoslať)       # 61 # (odoslať)

Ak si želáte skrátiť čas vyzváňania, po ktorom sa uskutoční presmerovanie, použite príkaz: * * 61 * tel. č. * * čas # ( čas môžete zadať v rozsahu 5 - 30 sekúnd s intervalom 5 sekúnd). Platí v prípade mobilného telefónu.

Presmerovanie v prípade, že ste nedosiahnuteľný

Všetky prichádzajúce hovory budú presmerované na vami zvolené číslo, pokiaľ máte vypnutý telefón, alebo ste mimo pokrytia signálom. 

mobil * * 62 * tel. č. # (odoslať) * # 62 # (odoslať) # # 62 # (odoslať)
pevná linka     * 62 * tel. č. # (odoslať)       # 62 # (odoslať)

Ak si nespomínate, ktoré z presmerovaní ste si nastavili, môžete všetky naraz zrušiť príkazom # # 002 #

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Vytvor si účet alebo sa prihlás, ak chceš komentovať

Musíš byť členom, aby si mohol pridať komentár

Vytvoriť účet

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Registrácia nového účtu

Prihlásiť sa

Máš už účet? Prihlás sa tu.

Prihlásiť sa teraz

sidebar
  • Podobný obsah

• Od bagzi1
      Zaujima ma či mam aktivovany Easy Roaming na mojej easy karte čislo +421910398425. Prosim Vas pošlite mi odpoved SMS-om na to čislo. Dakujem
    • Od horvathmichal95
      Ahojte, budem teraz 3 dni vo Francúzsku a chcem sa opýtať ako to je s dátami na easy karte. Momentálne mám predplatený ročný balík 24 GB dát pre easy kartu za 49 euro. Koľko budem môcť minúť z týchto dát v zahraničí? Keď som sa pozeral na telekom stránkach, tam písali, že maximálne 200 mb za deň a potom sa mi internet úplne vypne. Ak je to pravda, budem môcť využiť službu Giga na deň, ktorá stojí 1,50€ a spojazdniť si tak internet opäť?
    • Od juraj2012
      Chcem sa spytat ci mozem pouzivat easy cartu v zahranici
    • Od xsusanx
      Dobry deň. 
      Som v zahranici a neviem sa pripojiť na ziadnu siet. Som na malte bez telefonu sama. 2x som uz volala na vašu infolinku kde mi slubili ze mi zavolaju. 2x som vyckala 15 kym mi niekto zdvihol telefon. Potrebujem urgentnu pomoc. 
    • Od stabado
      Dobrý deň, aktivoval som si tento balíček a môžem ho bezplatne využiť aj v zahraničí napr.ČR? Alebo sa niečo pripláca?