internet vdsl2 namiesto zrychlenia spomalenie

Otázka

• 0

zvysili mi rychlost z 30mega na 40 a vcera ma znicoho nic vypli a dnes zapli a hups uz to vraj viac ako 26mega nepojde vraj sum..

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

17 odpovedí na túto otázku

• 0

zvysili mi rychlost z 30mega na 40 a vcera ma znicoho nic vypli a dnes zapli a hups uz to vraj viac ako 26mega nepojde vraj sum..

daj sem parametre linky..bude sa dat vycitat viac

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

1.jpg

Priepustnosť máš 65Mbit takze 40 dá linka bez problémov ... zavolaj na tech podporu a povedz že chces 40 Mbit že linka tuto rýchlosť zvláda nech to dajú na technické šetrenie technikom..nech sa oni k tomu vyjadria

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

no ved tam som volal a technik ze tak to prideluje pocitac a hapkal v telefone a ostal ticho..furtom hovoril o tom dakom sume..ale ked to predtym slo 30megacov par rokov tak nechapem ze zrazu 26 je strop, niekto tam nieco domrvil, preto ma vypli na druhy den hned zapli a zrazu problem..cloveka to nasere..

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

no ved tam som volal a technik ze tak to prideluje pocitac a hapkal v telefone a ostal ticho..furtom hovoril o tom dakom sume..ale ked to predtym slo 30megacov par rokov tak nechapem ze zrazu 26 je strop, niekto tam nieco domrvil, preto ma vypli na druhy den hned zapli a zrazu problem..cloveka to nasere..

ten profil 26mbit budes mat tak 2 tyzdne mozno menej potom automaticky stupne na 30... ale linka by dala aj 40... skusaj tam volat .. sem tam tam natrafis na neschopnych ludi

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

no ved 40som mal po zrychleni teraz ale zrazu ma vypli a sup 26ka..no ok skusim tam volat znova..dik

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

tak mi to po napisani na podporu nastavili naspat chvala bohu.

1111.jpg

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

tak mi to po napisani na podporu nastavili naspat chvala bohu.

1111.jpg

super :)

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Pridal (editované)

Ahoj, nechcem zakladať novú tému tak píšem sem.

Nakoľko využívam skylink live tv na samsung smart tv, tak som si od 31.12.2019  dal zrýchliť magio na balík L čiže by som mal mať rýchlosť 40/4. Samozrej rýchlosť mám tiež len cca 26Mb. Router som reštartoval a dokonca prehral aj firmwér, ale nič nepomohlo. Dá sa stým niečo robiť?

V prílohe je nastavenie routra

Ďakujem za odpoveď

TD-W9970B.xps

Editoval/-a spibe1

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Ahoj, nechcem zakladať novú tému tak píšem sem.

Nakoľko využívam skylink live tv na samsung smart tv, tak som si od 31.12.2019  dal zrýchliť magio na balík L čiže by som mal mať rýchlosť 40/4. Samozrej rýchlosť mám tiež len cca 26Mb. Router som reštartoval a dokonca prehral aj firmwér, ale nič nepomohlo. Dá sa stým niečo robiť?

V prílohe je nastavenie routra

Ďakujem za odpoveď

TD-W9970B.xps

sprav normalny screenshot

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Je to čitatelné? Je tento router vyhovujúci? Základné nastavenia routra zvládnem ale potreboval by som nastaviť pevnú rýchlosť na smart tv pretože niekedy to seká. Dá sa to? Ďakujem

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

pozri cast bandwith control to je nastavenie sirky pasma, tam nastav si nastav sirku pasma pre skylink live tv a malo by byt po probleme

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

dnes som to riešil cez podporu a večer to zrýchlili na 33mb

tu je ich odpoveď:

dovolte nam, aby sme reagovali na Vas podnet. Vasu internetovu sluzbu sme preverili. Na Vasej linke nie je mozne zvysenie na 40Mb/4Mb. Z dovodu nedostatocnej rezervy na DSL linke. Technici Vam nastavili profil cca 35Mb. 

Pripájam aj aktuálny screen. Majú technici pravdu alebo sa to ešte podla Vás dá zvýšiť? Ďakujem za odpoveď

1.jpg

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Pridal (editované)

dnes som to riešil cez podporu a večer to zrýchlili na 33mb

tu je ich odpoveď:

dovolte nam, aby sme reagovali na Vas podnet. Vasu internetovu sluzbu sme preverili. Na Vasej linke nie je mozne zvysenie na 40Mb/4Mb. Z dovodu nedostatocnej rezervy na DSL linke. Technici Vam nastavili profil cca 35Mb. 

Pripájam aj aktuálny screen. Majú technici pravdu alebo sa to ešte podla Vás dá zvýšiť? Ďakujem za odpoveď

1.jpg

mozno na 35 mbit ale uz teraz mas slaby odstup signalu od sumu...pod hodnotu 8db uz nepojdu aby bola sluzba ako tak stabilna.. pri tom profile co mas teraz sa mozes blizit realne k 31 mbit

Editoval/-a filipec12

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Ahoj, ďakujem za odpoveď. Ano máš pravdu speedtest mi ukazuje max 30mb. Keď že je to stará metalická linka tak do budúcna už nemusím rátať z vyššou rýchlosťou?  magio XL mi ukázalo ako nedostupné na mojej adrese.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Ahoj, ďakujem za odpoveď. Ano máš pravdu speedtest mi ukazuje max 30mb. Keď že je to stará metalická linka tak do budúcna už nemusím rátať z vyššou rýchlosťou?  magio XL mi ukázalo ako nedostupné na mojej adrese.

pokial sa v tvojej lokalite nevybuduje dalsia ustredna/MSAN ktory by skratil dlzku vedenia, tzv. posledna mila tak nie, mozno este ak nasadia supervektoring tak celkova priepustnost linky by narastla o niekolko Mbit

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok

Vytvor si účet alebo sa prihlás, ak chceš komentovať

Musíš byť členom, aby si mohol pridať komentár

Vytvoriť účet

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Registrácia nového účtu

Prihlásiť sa

Máš už účet? Prihlás sa tu.

Prihlásiť sa teraz

sidebar