Koniec viazanosti

Otázka

• 0

Nam skoncila viazanost vcera a cakame ci zavolaju z retencneho,mali sme zlavu 50%na pausal no samozrejme na predajni tvrdia ze sa to neda iba 20%,tak isto to bolo pred 2rokmi,na predajni tvrdili ze sa to neda potom zavolali  z retencneho a povedali ze neni problem pokracovat s 50%nou zlavou......tak nic ine nam neostava len cakat 😬 radi by sme ostali ale o2nam uz davno volalo a ponuka momentalne ovela lepsi pausal😬

odpoveď sa páči : 2 osobám

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

8 odpovedí na túto otázku

• 1

No skor by som povedal že sa priprav ne prenos . Prave vela ľudí z okolia teraz skončilo v Telekome keďže im nevedeli nic ponúknuť . 

odpoveď sa páči : 2 osobám

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 1

Ak nenastane zmena, v Telekome s ponukou po Novom roku, tak to tiež vidím na prenos čísla, nakoľko sám som preniesol po 12 rokoch dve čísla, ako aj väčšina zo známych. Najviac má cez vianoce urážala reklama "naším to najlepšie", taktiež som veľmi sklamaný zákazník Telekomu, ktorý má od nich už iba TV a internet a to asi tiež iba do konca budúceho roka. Prajem veľa šťastia, ale mne to vychádza ku koncu roka podľa prístupu Telekomu, že koniec viazanosti, koniec Telekomu

Editoval JaKoki
odpoveď sa páči : 1 osobe

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 1

Nikto Vám nezavolá mne paušál skončil 19.12.2019, hoci som x krát volal ponuka na nový paušál  nebola žiadna, len cena podľa web stránky. Preto som prešiel dnes do O2, ani prechod Telekom  neprebral a ani mi nevolal. To je prístup Telekomu, správať sa ako mŕtvy chrobák.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 1

Na infolinke tvrdia, že retenčnú oddelenie neexistuje. Nik nevolá po prechode, ja som dnes prešiel, nik mi nevolal. Telekom má nulový záujem o udržanie pôvodných zákazníkov (ja som bol 25 rokov a od nes už nie) Žiadna ponuka od Telekomu od 19.12.2019 do včera, ani predtým. Som sklamaný.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Tak na zľavu 50% zabudni.. Zvyknú dávať zľavu maximálne 40%,ale to nedajú všetkým starým zákazníkom. Retenčné oddelenie Telekomu volá z CLIR-ka. Takže buď  Ti zavolajú,alebo nie. Mne skončila viazanosť a nič neponúkali. Doslova do písmena som mi  sotva ponúkli zľavu 20% a to som normálne musel žobrať,aj o to. Nakoniec som odišiel z Telekomu z jedným číslom preč . Samozrejme,že z trucu! Mne Áno L ponúkali za  24€ s DPH samozrejme s viazanosťou 24 mesiacov a bez telefónu ( ten som nechcel). Viem je to nefér voči zákazníkom. Buď dám zľavu všetkým starým zákazníkom,alebo nikomu. Som  sklamaný zákazník. Na druhej oni nie sú povinný dať žiadnú zľavu. Je to ich dobrá vôľa.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

To nie si sám sklamaný..😢 Tiež som odišiel mimo Telekom. 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Tiež som s jedným číslom odišiel minulý rok a teraz to bude s druhým a tiež internet.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok

Vytvor si účet alebo sa prihlás, ak chceš komentovať

Musíš byť členom, aby si mohol pridať komentár

Vytvoriť účet

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Registrácia nového účtu

Prihlásiť sa

Máš už účet? Prihlás sa tu.

Prihlásiť sa teraz

sidebar