Výmena dialkového ovládača

Otázka

• 0

Mám ako dlhoročný zákazník nárok na bezplatnú výmenu diaľkového ovládačak MagioBoxu? Ďakujem.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

6 odpovedí na túto otázku

• 0

Nemusíš byť ani dlhoročný zákazník :) Stačí mať v prenájme MagioBox, a ak máš tak zájdi na hociktorú pobočku Telekomu a bezplatne ti ho vymenia za nový :) ja už som musel bohužiaľ takto meniť už druhýkrát ovládač, nejako sa bohužiaľ tie ovládače nevydarili, hlavne mi príde, ako keby správne nepracovali z MagioBoxom, proste vidieť, že nie sú originál a nespolupracujú ako majú :(

Editoval/-a Samer303
odpoveď sa páči : 1 osobe

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Ďakujem, tak aj bolo. Vymenili bez problémov za novší. Nečakal som to, ale Telekom potešil :)

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

novy ovladac nema vsetky tlacitka, najviac chybaju   -30sek a +5sek

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Si myslím, že taký ovládač možno ani nemal, teraz už dávajú len ten jediný a to tento: https://www.telekom.sk/documents/10179/144683/Manual+-+Univerzalny+ovladac+-+Phillips+A4+11_13__9.pdf/1fa32464-586b-42f9-9790-3c1248958c12 

Najhoršie na všetkom, je tak osobne som ho chcel nahradiť iným univerzálnym, ale aj tie čo uvádzajú u nich, že funguje z boxami Kaon (pri MagioSAT čo dávajú) tak ani jeden ovládač mnou skúšaný nedokáže ovládať MagioBox, tie boxy sú nejako začarované, jediné čo som počul, že z Logitech Harmony funguje, ale ten je už trošku v inej cenovej kategórii :D

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Asi pomocou tohto paškvilu chcú pestovať aj osobný kontakt so všetkými klientami :)  Každý kto len priemerne využíva box, musí po polroku, max.roku naklusať do predajne a meniť ovládač.

odpoveď sa páči : 1 osobe

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Pridal (editované)

A hlavne ponúknuť ti ak u nich nemáš paušál tak to ti ponúknu :D ale **piip** z toho keď človek má viazanosť inde a Telekom chce zákazníkov ale pri výške pokuty za zrušenie viazanosti sa to ani neoplatí, a Telekom ani neviem či niečo ešte prepláca a keď hej tak výška je celkom nízka toho preplatenia.

A zároveň osobne keď mi to ponúknu to ani nemá zmysel, prejsť od Oranžového k Telekomu :D už to človeka ale **piip**, že každý zamestnanec ti to ponúka, akože rozumiem, je to asi jeho povinnosť, ale počúvať to dookola už ma nebaví :(

Editoval/-a Samer303

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok

Vytvor si účet alebo sa prihlás, ak chceš komentovať

Musíš byť členom, aby si mohol pridať komentár

Vytvoriť účet

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Registrácia nového účtu

Prihlásiť sa

Máš už účet? Prihlás sa tu.

Prihlásiť sa teraz

sidebar