Huawei HG8245H WIFI len 54(B/G)

Otázka

• 0

Zdravim ... 

Podla mna s tym mame viac ludi problem ... schvalne si stiahnite appku do mobilu Speedtest ... dajte si test ,, mne ukazuje cca 35-42 Mbps a upload 52,60 Mbps cez WIFI

mam Optiku XL ... 

Nastavenie mam v prilohe.  Mode je na 802.11 b/g/n ,, mozem tam dat hocico ... pri logu mi stale nastavuje Result:Success,Type:Set,LANDevice.WiFi.Radio:1.1

Ak dam scan cez ddwrt wifi router ... moju siet mi ukazuje 54(B/G) comu aj zodpoveda prehistoricka rychlost. Co myslite ?? 

obr.jpg

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

3 odpovede na túto otázku

• 0

Ten Huawei je riadny odpad. Treba si za to zapojiť svoje zariadenie.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Odporúčam prejsť na 5Ghz wifi, sám som tak spravil, tiež som mal tento Huawei a pri 300Mb/s som využíval ledva 80Mb/s, tak som si síce ten od Telekomu "prémiový" router čo má aj 5Ghz wifi vymenil za tento Huawei, a som osobne spokojný, teraz aj 180Mb/s sťahujem, a pri NTB čo má asi lepší prijímač a pri mobile dokážem namerať aj cez 200Mb/s bez problémov, a zároveň nezazanamenávam žiadne problémy s 5Ghz wifi, beží mi tak isto ako 2,4Ghz pásmo.

Prípadne dať za tento huawei svoj router, ale ja osobne som to nechcel riešiť takto keďže nechcem mať toľko zariadení, stačí mi jedno, a moje potreby to spĺňa, čiže je už na tebe akú rýchlosť potrebuješ, ale vždy platí, že cez kábel to bude najlepšie.

Editoval/-a Samer303

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Druhy router je uz na ceste ... a tu ich prehistoricku wifi vypinam ,, len predsa sa tam plati prenajom za router ... aaaa skoda reci. 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok

Vytvor si účet alebo sa prihlás, ak chceš komentovať

Musíš byť členom, aby si mohol pridať komentár

Vytvoriť účet

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Registrácia nového účtu

Prihlásiť sa

Máš už účet? Prihlás sa tu.

Prihlásiť sa teraz

sidebar