nedostupnost magia go na pc

Otázka

• 0

dobry den  

mam nedostupne magio go namojom NB vid priloha

magio.JPG

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

3 odpovede na túto otázku

• 0

napis poskytovatelovi internetu odkial berie IP adresy, v zahranici sa najde aj taky co si ich prenajima mimo EU a preto ti to nejde 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

@sifonjoe hláska sa ti stále zobrazuje ? Ak áno, napíš kolegom na email aplikacia@telekom.sk bližšie informácie. Preveria to. 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok

Vytvor si účet alebo sa prihlás, ak chceš komentovať

Musíš byť členom, aby si mohol pridať komentár

Vytvoriť účet

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Registrácia nového účtu

Prihlásiť sa

Máš už účet? Prihlás sa tu.

Prihlásiť sa teraz

sidebar
  • Podobný obsah

• Od Tataracik
      Vie mi niekto prosím povedať, či funguje Magio Go aj mimo EU.  (V Afrike) ? Najlepšie niekto kto to má aj odskúšané mimo EU
    • Od jozef.jaska
      Dobry večer, mám magio tv, k tomu zadarmo službu magio go. Chcem sa spýtať, k službe magio go by mal byť zadarmo aj magio archív (7 dňový) ale stále to vypisuje že služba nie je aktivovaná. Ako je to možné? Nemali by ste to aktivovať automaticky zo službou magio go? 
    • Od mjamriska
      pc, magio go a premier sport, rozchadza sa obraz so zvukom, zvuk ide skor ako obraz, potom skok, ok, ale hned sa to pomaly rozchadza, a tak stale dookola
    • Od Sico70
      Ahojte
      Poradte mi prosim,akym spôsobom deaktivujem službu archiv pre Magio Go.Vôbec tuto službu nevyuživam a zbytočne platim mesačne 2 €.
      Vdaka
    • Od miquel
      Dobry den, kedy asi bude dostupna aplikacia Magio GO pre WebOS na LG SmartTV? V store je uz dlhsie dostupna aplikacia od chorvatskej "pobocky" MaxTV s identickym UI ako ma nove Magio takze ak sa nemylim nemalo by to byt narocne. Dakujem