Darovanie dať v magente

Otázka

1 odpoveď na túto otázku

• 0

Záleží, o aké dáta sa jedná.... Pokiaľ máš zvýhodnené ceny paušálu, dáta nie je možné darovať. Príjem dát je možný na všetkých číslach, vrátane EASY.  Toto platí samozrejme v Magenta1 a nie Magenta Business, kde EASY nie je možné pridať.

Editoval/-a Marcel

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach
Hosť
Táto téma je teraz uzamknutá pre ďalšie odpovede.

sidebar
  • Podobný obsah

• Od podracky.lukas
      Ahojte,
      je možne sa pridat do skupiny Magenta 1 len ked mam opticky internet a nemam telefonne cislo od Telekomu? 
      Lebo mi píšu, že ak sa pridam do Magenta 1 tak mi zvysia bezplatne rychlost internetu, tak či je to mozne sa pridat aj bez pausalu v Telekome. 
      vdaka
    • Od romanjek
      Prečo mi Telekom deaktivoval dáta na predplatenke, keď balík 3 GB na 30 dní je za 6 € a v čase automatickej obnovy (a miesto nej deaktivácie)  29.11. o 22:36 som mal preukázateľne kredit 7,66 €  ? Pričom kredit neobsahoval žiadne bonusové centy, je to rýdzo môj vlastný kredit.
      Prišiel som takto o 12 GB voľných dát, ktoré som si počas minulých mesiacov poctivo zaplatil a nasporil. 
      Bude mi balík 3GB/30 dní obnovený, aj so strateným objemom dát?
    • Od Tomas.T.Toth06
      Dobry den,  nema niekto voľne miesto v skupine aby si ma pridal? velmi by mi to pomohlo, dakujem .

• Od pipi8913
      Mam na mojom mene (rodnom čisle)  6 karty (Televizia a Internet a Pevnu linku) 5-ti sme v magente , ale aj na tu 6-tu si chcem posielať data dá sa to neako. 
    • Od vlcek
      Dobry den,
      nefunguju mi data v pausale bez zavazkov, v mobile je svetko nastavene dobre, s inou sim v mobile vsetko ide iba s mojou sim s pausalom bez zavazkov nejdu. Cez telekom aplikaciu mam aktivovane bonusove nekonecne data ale ziadne data telefon neprijima. Je v pokryti 4G a signal je plny.
      MT je MOTOROLA s androidom 10
      Dakujem za kazdu radu
    • Od amancius
      Dobrý deň, 
      chcel by som sa opýtať či niekto nehľadá alebo nemá voľné miesto do magenta skupiny ? 
      V prípade moje číslo je 0908251997
      Ďakujem