Darovanie dať v magente

Otázka

1 odpoveď na túto otázku

• 0

Záleží, o aké dáta sa jedná.... Pokiaľ máš zvýhodnené ceny paušálu, dáta nie je možné darovať. Príjem dát je možný na všetkých číslach, vrátane EASY.  Toto platí samozrejme v Magenta1 a nie Magenta Business, kde EASY nie je možné pridať.

Editoval/-a Marcel

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Vytvor si účet alebo sa prihlás, ak chceš komentovať

Musíš byť členom, aby si mohol pridať komentár

Vytvoriť účet

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Registrácia nového účtu

Prihlásiť sa

Máš už účet? Prihlás sa tu.

Prihlásiť sa teraz

sidebar
  • Podobný obsah

• Od JaroslavaOlsiakova
      Dobrý deň,
      chcela by som Vás poprosiť o radu. Moja mamka zabudla heslo na wifi, a nemôžeme sa teda pripojiť na internet.  Internet funguje iba na počítači, kde sa to heslo zapamätalo, ale na ostatných zariadeniach nie. Vedeli by ste mi poradiť ako obnoviť pôvodné heslo.
      Ďakujem
    • Od martin.svoren133
      Zdravím, chcel by som sa opýtať či si viem aktivovať balík nekonečných dát. Mám easy kartu, avšak som členom MAGENTA 1 skupiny. Uplatňuje sa teda této akcia aj pre mňa? Ak áno, ako na to?
      Ďakujem za odpoveď.
    • Od Supremebeng
      Zdravím...neviem kde sa stala chyba mam novy telefón od Vás aj s paušalom,ešte v stredu zhruba do 17:00 mi dáta normálne fungovali,odvtedy mi nefunguju faktúru som uhradil na nasledujúci deň,včera som vo Vašej aplikácií aktivoval balíček dát zadarmo,skúšal všetko v nastaveni dát,limity dát atď... reštartovať telefón no stále mi nefungujú pozeral som už všelikde ale nič...skúšam to takouto formou pretože pred pobočkami sú strašne rady...
    • Od Riskasa
      Zdravím ako funguje FUP pri marcovom darceku 1000GB? 
      Mam paušál ANO L. 10 GB net. Dostal som 1000GB... Prvé dáta sa míňajú z toho darčeka 1000GB prečo minzacali účtovať FUP? 

• Od 1Techlupo
      Ako sa dá aktivovať balík nekonečné dáta ak sa mi nedá do mobilu stiahnuť aplikácia Telekom?
      Ďakujem