Magio GO

Otázka

• 0

- Má sa nahrievať či nahrávať?

- Dajú sa meniť na Magio boxoch TV stanice cez internet ako to bolo predtým?

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

1 odpoveď na túto otázku

Vytvor si účet alebo sa prihlás, ak chceš komentovať

Musíš byť členom, aby si mohol pridať komentár

Vytvoriť účet

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Registrácia nového účtu

Prihlásiť sa

Máš už účet? Prihlás sa tu.

Prihlásiť sa teraz

sidebar
  • Podobný obsah

• Od gabes358
      Aplikácia Netflix nie je dostupná na Magio Go TV Boxe. Nedá sa nájsť  ani  v Google Play App Store.
      Magio Go TV Box je certifikované zariadenie pre Android TV?
      Je to len dočasná chyba alebo existuje iný dôvod prečo Netflix nie je dostupný?
    • Od sutak66
      Dobrý deň, dá sa kúpiť Magio Go tv box alebo je možný iba prenájom?
    • Od Janko0515
      Zdravím vás. Chcem sa opýtať ak mám doma Magio TV a k nej 2 routre dá sa dokúpiť ďalší ktorý by som používal v kamióne nakoľko som vodič mkd. Aká je tam cena za router a koľko platím ku faktúre navyše ak budem používať v zahraničí router aj satelit. 
    • Od bratislava1979
      Dobrý deň mám aktivované magio archív ale nefunguje mi to. 
    • Od Hanesovic
      Dobrý deň 
      Vlastním Magio GO STB 1.generácie a balík Magio Go Premium
      Odkedy ste to programového rastra pridali ČT3 HD, nedajú sa mi prepínať kanály  od čísla  17 a vyššie  ... Jednoducho ked prepínam programy stláčaním P+ na ovládači, tak sa to zasekne na predvoľbe 17 (ČT Šport HD) a keď  chcem posunúť na kanál vyššie, tak ma to vráti na kanál  16 (ČT3 HD) a tak dookola ....
      Používam default (predvolené) poradie kanálov. 
      Skúšal som i factory reset a opätovné nastavenie STB, no nepomohlo.
      Ináč, v EPG sa mi zobrazuje divné  poradie ... chýba voľba  15 .... prikladám fotografiu : 
      Napadá vás nejaké riešenie? Ďakujem 
      P.s. Ináč mohli by ste sa zlutovať a povoliť aplikáciu MagioGO aj pre staršie Samsung TV (aspoň  od roku 2015 s TizenOS) ... Lebo ten pôvodný Magio go settopbox je hrozný... pomalé prepinanie programov, pri najvyššej kvalite seka obraz (a to mam 100Mbps optiku a STB pripojený kablom)