nahravky v magiogo

Otázka

• 0

Dobrý deň, v magiogo, nejdú prehrať nahrávky, ktoré sú vytvorené v magioboxe, je to chyba, či normálne?

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

5 odpovedí na túto otázku

• 0

ak ti to hadze chybu ze nemas zaplateny archiv (z mojho pohladu je to vydieranie) tak je to bezna vec bez MagioGo a (alebo) Magio archívu sa nepohnes ja som s tým rezignoval budujem terestriálny a iptv príjem s boxom z neho si môžem prehrávať na mobile vysielanie aj nahrávky

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Nehádže mi žiadnu chybu, proste nie je tam ponuka na prehratie, je tam záznam, že tam mám nahrávku, no možnosť spustenia žiadna

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

mne to tiez u niektorych ukaze ikonu prehrat no potom hodi chybu ze nemam zaplateny archiv u inych mi to ani tu ikonu nezobrazi

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

@mojtelekom2016 ty si vies v magio go prehrat iba nahravky, ktore mas oznacene magio go. Tie co mas fyzicky nahrate v boxe nevies pozerat .

WhatsApp Image 2019-12-27 at 10.26.06.jpegWhatsApp Image 2019-12-27 at 10.26.06 (1).jpeg

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

@mojtelekom2016 ty si vies v magio go prehrat iba nahravky, ktore mas oznacene magio go. Tie co mas fyzicky nahrate v boxe nevies pozerat .

WhatsApp Image 2019-12-27 at 10.26.06.jpegWhatsApp Image 2019-12-27 at 10.26.06 (1).jpeg

pekne na **piip** prave preto som magiogo opustil resp ho pouzivam iba na obcasne pozeranie na mobile

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Hosť
Táto téma je teraz uzamknutá pre ďalšie odpovede.

sidebar