Vlastný modem Asus ac52u a 2x IPTV

Otázka

• 0

Zdravím Vás....

Potreboval by som poradiť ako spustiť magio box 2x  kedže jedna IPTV mi ide v poho tak ta druha nie a nie sa spustiť...

konfiguráciu som dal tu istú ako pri prvej iptv a port tiež zmenil ale nič...

čiže 1iptv nastavená port 4    a 2iptv to iste nastavenie a port 3

kde robím chybu....... Ďakujem za odpovede :)

IPTV.png

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

10 odpovedí na túto otázku

• 0

Zdravím Vás....

Potreboval by som poradiť ako spustiť magio box 2x  kedže jedna IPTV mi ide v poho tak ta druha nie a nie sa spustiť...

konfiguráciu som dal tu istú ako pri prvej iptv a port tiež zmenil ale nič...

čiže 1iptv nastavená port 4    a 2iptv to iste nastavenie a port 3

kde robím chybu....... Ďakujem za odpovede :)

IPTV.png

skus kontaktovat tech podporu ..

Editoval/-a filipec12

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

skus kontaktovat tech podporu ..

tam mi bolo povedaneee že s iným modemom ako ich ma nevidia....mám mať ich zapojený a pôjde všetko....

ps: ten druhy box vypisuje že pripojenie k domácej sieti OK  ALE  získanie IP adresy NIE

neviem sa dopátrať ako to nastaviť aby modem dostal od telekomu ip ktorú priradí 2 boxu

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Už som aj kontaktoval Výrobcov o probléme..... Asus aj TP-link či náhodou sa s niečim takým nestretli....odpoveď ešte nieje..

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Nastaviť pevne IP boxom si neskušal. 802.1P skusiť rozdielne čísla.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Pridal (editované)

takže po dlhej dobe.. :D zistene že ASUSy modemy zatiaľ nepodporujú 2xIPTV......čiže kto ma doma len 1x IPTV a chce stabilne pripojenie aj dosah! nech ide do asus napr. to čo  som mal ja ac52u a vyššie....

a kto ma 2x IPTV a problémy s wifi a pod. môže skúsiť čo mam teraz ja a to TP-Link Archer VR300  stabilne to je...ten dosah je menší (s porovnávaním Asus) ale šľape to ! nastavenie je úplne ľahké...... nastaveni cez ktorý port idu iptv a pc(napr.) a hotovo(samozrejme treba zadať údaje pre pripojenie na internet 

ps: kto ma loooove tak nech vyššej rady a to VR600 +)

tplink.png

Editoval/-a Bosino007
zle ulozenie obrazka 2x ten isty

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Super, v interface grouping si k IPTV pridal dalši Lan na ktorom maš pripojený druhý box? Ja som tiež prešiel z Asus dsl na Tp-link vr2800v a je to stabilnejšie a rýchlejšie sa pripoji ako asus.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

používaš aj telefón že si šiel do  Tp-link vr2800v ?

neviem čo presne je to tvoje " interface grouping  "  ..v nastaveniach modeme dám IPTV  nastavím hodnoty a port cez ktoré to pôjde....

k tomu Asus.. ten moj ac52u bol perfekt ovela viac veci sa dalo nastaviť a doladiť....aj dosah bol super ešte mimo domu do 40m ! a to som mal modem relatívne v strede domu uložený :)

k iptv dam foto..

modemm.png

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Telefon nemám len som chcel niečo poriadne. Ja mám menu trochu inak nemám položku IPTV.

2020-03-03 (2)1.png

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Chalani, sla by Magio TV rozbehat aj na TP-LINK TD-W8961NB, na krabici je napisana podpora IPTV?

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Hosť
Táto téma je teraz uzamknutá pre ďalšie odpovede.

sidebar
  • Podobný obsah

• Od Patriks
      to mi má ako každú hodinu internet vypadávať. Za deň aspoň 20x . Raz nešiel internet mesiac a tí vaši odborníci na telefóne **piip** vedia robiť.
    • Od Y2KTom
      Po tom co mi zaviedli doma optiku a dali mi tento router Sagemcom F@st 5655v2 mi prestal fungovat Cloud na zariadeni WD My Cloud.
      Dovtedy vsetko na VSDLku slapalo bez akehokolvek nastavovania.
      Teraz sa v ramci lokalnej siete viem pripojit na Cloud, viem ho aj nastavovat a vyuzivat len proste nefunguje pristup na neho cez Internet - zdielanie suborov a podobne nie administracia.
      Verim ze to je spominanym routrom a jeho presmerovanim portov, skusal som to uz aj nastavovat a vselijake workaroundy ale marne.
      Co by ste mi poradili?
    • Od Miroslavsl
      Zdravím mam problém posledný čas s pingom pri hraní hier neviem čo s tým robiť .. Večšinou ked dávam merať rýchlosť pripojenia to ukazuje normálne  aj ping mi ukáže 30ms ale pri hraní hier je 100+ , a teraz to je tak ze 500+ 
      A to mam balík XL tak neviem kde môže byť chyba . 
      Ďakujem .

• Od vierapriscakova
      Dobrý den. Mám v prevádzke Magio TV a programy XL.. V súvislosti s Corona virus-19 som bol nútený po roku Bar zatvoriť a zrušiť. Na kamennej prevadzke mi povedali,že nemožem programy zrušiť inač budem platiť pokutu cez  sto eur, Je to pravda?
    • Od durbanova
      Dobrý deň,
      prešla som na nový balík internet XL, ale rýchlosť mi dáva len 39,2 mala by byť 60Mbs. Platím XL, ale dnes som mala školenie, seká obraz aj zvuk.
      Vo vedľajších miestnostiach Yuot tube videá dlho naťahuje, len točí.
      Nepociťujem zlepšenie.
      Ďakujem za odpoveď
    • Od AdamFu
      Dobrý deň,
      bývam v oblasti kde je podla mapy pokrytia siete dostupny VDSL internet az do rychlosti 90Mb/s (aj od susedov to mam potvrdene). No podla tejto dostupnosti na mojej adrese nie je dostupny ziaden internet. Vzdy ked zavolam na zakaznicku linku Telecom alebo Orange mi to pripomenu a po zadani cisla zmluvy mi povedia, ze sice nam neukazuje dostupnost internetu na adrese, ale ano mate na adrese zavedeny internet (no je to ADSL ,nejaka stara zmluva).
      Dokonca byvam v dvojdome kde sused ma dostupny VDSL internet (nie je to dom na konci ulice, ale rohovy dom na krizovatke 3 ulic z ktorej jedna je slepa.) Na tej slepej ulici je tento internet, susedia cez jednu aj druhu stranu cesty maju tento rychlejsi internet.

Viete mi prosim pomoct ako by som mal postupovat, aby mi bol zavedeny rovnaky internet ako vsetkym okolitym domom? Na linke mi vedia len povedat, ze na adrese nie je dostupny ziaden internet.
      Vopred dakujem za kazdu odpoved.
      Adam