Vlastný modem Asus ac52u a 2x IPTV

Otázka

• 0

Zdravím Vás....

Potreboval by som poradiť ako spustiť magio box 2x  kedže jedna IPTV mi ide v poho tak ta druha nie a nie sa spustiť...

konfiguráciu som dal tu istú ako pri prvej iptv a port tiež zmenil ale nič...

čiže 1iptv nastavená port 4    a 2iptv to iste nastavenie a port 3

kde robím chybu....... Ďakujem za odpovede :)

IPTV.png

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

10 odpovedí na túto otázku

• 0

Zdravím Vás....

Potreboval by som poradiť ako spustiť magio box 2x  kedže jedna IPTV mi ide v poho tak ta druha nie a nie sa spustiť...

konfiguráciu som dal tu istú ako pri prvej iptv a port tiež zmenil ale nič...

čiže 1iptv nastavená port 4    a 2iptv to iste nastavenie a port 3

kde robím chybu....... Ďakujem za odpovede :)

IPTV.png

skus kontaktovat tech podporu ..

Editoval/-a filipec12

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

skus kontaktovat tech podporu ..

tam mi bolo povedaneee že s iným modemom ako ich ma nevidia....mám mať ich zapojený a pôjde všetko....

ps: ten druhy box vypisuje že pripojenie k domácej sieti OK  ALE  získanie IP adresy NIE

neviem sa dopátrať ako to nastaviť aby modem dostal od telekomu ip ktorú priradí 2 boxu

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Už som aj kontaktoval Výrobcov o probléme..... Asus aj TP-link či náhodou sa s niečim takým nestretli....odpoveď ešte nieje..

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Nastaviť pevne IP boxom si neskušal. 802.1P skusiť rozdielne čísla.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Pridal (editované)

takže po dlhej dobe.. :D zistene že ASUSy modemy zatiaľ nepodporujú 2xIPTV......čiže kto ma doma len 1x IPTV a chce stabilne pripojenie aj dosah! nech ide do asus napr. to čo  som mal ja ac52u a vyššie....

a kto ma 2x IPTV a problémy s wifi a pod. môže skúsiť čo mam teraz ja a to TP-Link Archer VR300  stabilne to je...ten dosah je menší (s porovnávaním Asus) ale šľape to ! nastavenie je úplne ľahké...... nastaveni cez ktorý port idu iptv a pc(napr.) a hotovo(samozrejme treba zadať údaje pre pripojenie na internet 

ps: kto ma loooove tak nech vyššej rady a to VR600 +)

tplink.png

Editoval/-a Bosino007
zle ulozenie obrazka 2x ten isty

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Super, v interface grouping si k IPTV pridal dalši Lan na ktorom maš pripojený druhý box? Ja som tiež prešiel z Asus dsl na Tp-link vr2800v a je to stabilnejšie a rýchlejšie sa pripoji ako asus.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

používaš aj telefón že si šiel do  Tp-link vr2800v ?

neviem čo presne je to tvoje " interface grouping  "  ..v nastaveniach modeme dám IPTV  nastavím hodnoty a port cez ktoré to pôjde....

k tomu Asus.. ten moj ac52u bol perfekt ovela viac veci sa dalo nastaviť a doladiť....aj dosah bol super ešte mimo domu do 40m ! a to som mal modem relatívne v strede domu uložený :)

k iptv dam foto..

modemm.png

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Telefon nemám len som chcel niečo poriadne. Ja mám menu trochu inak nemám položku IPTV.

2020-03-03 (2)1.png

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Chalani, sla by Magio TV rozbehat aj na TP-LINK TD-W8961NB, na krabici je napisana podpora IPTV?

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Hosť
Táto téma je teraz uzamknutá pre ďalšie odpovede.

sidebar
  • Podobný obsah

• Od Patrik225
      Dobry den mame od vas magio televiziu aj magio pevnu linku už nejaky čas mame zaujem aj o internet ale problem je že v našej oblasti nieje dostupnost internetu. Neviem ake je to obtiažne zabespečit dostupnost v dnešnej dobre ale moja otazka by bola či by bola nejaka možnost zabespečit tu dostupnost a zriadit tak u nas internet   obec kde byvame je Hontianske Nemce čast Rakovec 
    • Od drobny.mato
      Dobrý deň. Sledujem reklamy o zrýchlovaní internetu...už pár krát sa u nás v baráku spisoval zoznam zájemcov a ich súhlas so zriadením optiky. Vie mi niekto povedať ako to vyzerá s optikou od Telekomu v Novom Meste nad Váhom?
    • Od Janomajer135
      Dobrý deň,
      prosím o informáciu o stave zavádzania Optiky v obci Slovenská Ľupča.
      V poštových stránkach sa začal objavovať papier o súhlase so zriadením optickej prípojky od firmy ZYRY-Tem pod záštitou telekomu.
      Je to len predbežné zisťovanie o záujem opt. internetu v obci alebo sa na tom už aj reálne pracuje a aký je predpokladaný termín realizácie a spustenie služby.
      Ďakujem

• Od kelsinen
      Je možné na tomto routri niekde počítať prenesené údaje?
      Objem prenesených údajov na stránke telekomm.sk je neprimerane veľký ... chcel by som to porovnať.
    • Od ivan77
      zdravim
      dsl internet mam uz niekolko rokov a bude mi koncit viazanost. prave som zistil ze nemam na mojej adrese dostupny ziadny dsl internet u ziadneho z poskytovatelov tejto sluzby. ako je to mozne?
    • Od Jerry973
      Dobry den. 
      Mam specificky dotaz. Chcem vediet, ci pojde TV box v nasledujucej konfiguracii siete. Chcem 2x box TV, ale neviem ci to bude fungovat, alebo musi byt priamo ETH kabel privedeny z routra do boxu.  Napisem ako mam teraz doma urobenu siet a poprosil by som znalcov co vedia o com pisem, ci to bude fungovat, alebo bude nutne tahat samostatny kabel. 
      Konfiguracia :  Opticky ruter pripojim do mojej sucasnej siete LAN co mam doma. Otazka bude tv fungovat za takouto konfiguraciou? 
      ROUTER TELEKOM > lan kabel > WIFI AP v mode BRIGGE {transparentne} > lan kabel > SWITCH > lan kabel > WIFI AP v mode BRIGGE > lan kabel TV BOX TELEKOM???
      Siet je cela transparentna, a je to spravene preto, lebo chalupa je dlha a mam tu 2x wifi AP pre pokrytie signalu. Len chcem vediet, ci v tej mojej transparentnej sieti bude fungovat TV BOX, alebo nie. Ci je v rovnakom rozsahu IP ako aj pc, alebo ma samostatny port na ktorom bezi iba TV.  Dufam ze som to popisal dost jasne, aby sme sa pochopili ...  Ide mi len o to, ci budem moct pozerat TV na druhej strane chalupy cez moju vlastnu siet, alebo budem muisiet tahat dalsi solo kabel len pre TV BOX. SAmozrejme internet tadial bude tiect tak isto. 
      Myslim si ze by to malo fungovat asi tak, ze zapojim router TELEKOM, strcim ho do mojej lanky a kde pripojim TV box, tam by mal ist, kde pripojim PC, tak isto by mal ist internet.