HG8245H - Primary/Secondary DNS

Otázka

• 0

Ahojte,

• rad by som pouzil vlastne hodnoty pre primarny a sekundarny DNS (Primarny DNS vlastny box v sieti Raspberry Pi, sekundarny DNS kludne od Telekomu alebo od ineho poskytovatela internetoveho DNS )
  • Aktualne polia su sede/nejdu editovat.

a teda otazka:

a)  Aky je technicky dovod Telekomu pre blokovanie tychto nastaveni DNS (vid prilozeny screenshot)?

b) Na koho (technicku zlozku firmy; nie marketing & predaj) sa mozem v Telekome obratit s touto poziadavkou na upravu DNS nastaveni?

Dakujem & stastne a vesele (DNS) vianoce!

Este drobnost: zatial spokojny zakaznik so sluzbou Opticky Internet + Magio Televizia, Router HG8245H, + celkom velky-stary-raroha SetTopBox :)

Screenshot from 2019-12-14 12-47-28.png

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

1 odpoveď na túto otázku

• 0

:| emailova odpoved ktoru som dostal:

toto nastavenie nie je mozne povolit. Blokovane je z dovodu zabezpecenia komplexnej funkcnosti vsetkych sluzieb. V pripade, ze Vam uvedeny stav nevyhovuje, tak riesenim je pouzit vlastny WAN router, ktory zapojite za nas Huawei (volitelna moznost je poziadat o prepnutie Huawei zariadenia do bridge modu).

Dakujeme Vam za pochopenie.
Editoval/-a dskovran

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach
Hosť
Táto téma je teraz uzamknutá pre ďalšie odpovede.

sidebar
  • Podobný obsah

• Od Joey35
      Dobrý deň,
      chcel by som sa opýtať na dostupnosť optického internetu v lokalite Zborov ( okres Bardejov), presnejšie ulica Mlynská 27. Nakoľko viem, že sa tu realizovala výstavba optickej siete.
      Ďakujem.

• Od viktor.plezel
      Chcem sa spýtať kedy bude prístupná a spustená služba optického internetu na ulici Stromová, mesto Sereď.
      Končí mi viazanosť na ADSL internete a neviem či mám predĺžiť viazanosť alebo počkať s viazanosťou už na internet na optike.
    • Od sklenkav
      Je niekde stranka o aktulanom stave siete v lokalite, alebo informacie o vypadkoch na sieti ?
    • Od matyas12
      Dobrý deň chcel by som sa spýtať či sa neplánuje optický internet v Zamarovciach ja konkrétne býva na ulici Pod Kopánky  fungujeme na internete vzduchom neni to vôbec stabilné viac  ľudí sa nato sťažuje  čo som sa rozprával  furt viac a viac nových domov tu   pribúda určite by bol veľký záujem o optický viem že v okolitých obciach ako je zablatie a kostolná zarečie ste už pokladali optickú sieť čo mi kolega v práci hovoril. Ďakujem za odpoved.
    • Od Rastislav Pečík
      Rád by som sa spýtal, kedy cca bude dostupná optika v Šenkviciach na ulici A. Behúnka? Nedávno sa tu ťahali káble ... Ďakujem
    • Od Ithares
      Dobry den, mozete mi prosim poradit aky je predpokladany datum spustenia optiky na Ceresnovej ulici v Dunajskej luznej?