HG8245H - Primary/Secondary DNS

Otázka

• 0

Ahojte,

• rad by som pouzil vlastne hodnoty pre primarny a sekundarny DNS (Primarny DNS vlastny box v sieti Raspberry Pi, sekundarny DNS kludne od Telekomu alebo od ineho poskytovatela internetoveho DNS )
  • Aktualne polia su sede/nejdu editovat.

a teda otazka:

a)  Aky je technicky dovod Telekomu pre blokovanie tychto nastaveni DNS (vid prilozeny screenshot)?

b) Na koho (technicku zlozku firmy; nie marketing & predaj) sa mozem v Telekome obratit s touto poziadavkou na upravu DNS nastaveni?

Dakujem & stastne a vesele (DNS) vianoce!

Este drobnost: zatial spokojny zakaznik so sluzbou Opticky Internet + Magio Televizia, Router HG8245H, + celkom velky-stary-raroha SetTopBox :)

Screenshot from 2019-12-14 12-47-28.png

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

1 odpoveď na túto otázku

• 0

:| emailova odpoved ktoru som dostal:

toto nastavenie nie je mozne povolit. Blokovane je z dovodu zabezpecenia komplexnej funkcnosti vsetkych sluzieb. V pripade, ze Vam uvedeny stav nevyhovuje, tak riesenim je pouzit vlastny WAN router, ktory zapojite za nas Huawei (volitelna moznost je poziadat o prepnutie Huawei zariadenia do bridge modu).

Dakujeme Vam za pochopenie.
Editoval/-a dskovran

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach
Hosť
Táto téma je teraz uzamknutá pre ďalšie odpovede.

sidebar
  • Podobný obsah

• Od realkaz
      Zdravím chcel by som sa spýtať či sa plánuje optika v obci Cabaj-Čápor. Ďakujem za odpoveď
    • Od Bale
      Aký je vysielací výkon antén na HUAWEI HG8145V5  ?
    • Od gogetter
      Dobrý deň, 
      Ako môžeme iniciovať zriadenie optickej siete pre obec Jarok konkrétne ulica Štepnice prosím ? 
      Optika by mala byť privedená po poštu vzdialenú cca 700m. 
      V obci Veľké Zálužie sa už začína v spolupráci s obecným úradom realizovať. Dá sa aj u nás prosím dohodnúť ? 
      Aký je postup prosím ?
      dakujem
      peter

• Od Jozef Staško
      vážené foorum,

je možné viesť hovor súčasne s viacerými účastníkmi z pevnej linky na optike? Na webstránke Telekomu je konferenčný hovor uvádzaný ako výhoda pevnej linky!
    • Od Joey35
      Dobrý deň,
      chcel by som sa opýtať na dostupnosť optického internetu v lokalite Zborov ( okres Bardejov), presnejšie ulica Mlynská 27. Nakoľko viem, že sa tu realizovala výstavba optickej siete.
      Ďakujem.

• Od viktor.plezel
      Chcem sa spýtať kedy bude prístupná a spustená služba optického internetu na ulici Stromová, mesto Sereď.
      Končí mi viazanosť na ADSL internete a neviem či mám predĺžiť viazanosť alebo počkať s viazanosťou už na internet na optike.