Zimný balík dát zadarmo v Telekom aplikácii

Otázka

• 1

Ahojte,

ak ste si ešte neaktivovali Zimný balík,  nezabudnite:).

Aktivujte si zimný balík dát v Telekom aplikácii k vášmu paušálu alebo EASY zadarmo a dátujte v decembri do sýtosti!

Objem dát v balíku závisí od vášho paušálu a môže byť až do výšky 30 GB. Detailný prehľad nájdete v tejto tabuľke.

Balík platí od 1.12.2019 do 31.12.2019.  Aktivácia je ešte stále možná pre všetkých našich nových aj existujúcich zákazníkov s paušálmi ÁNO, Happy, Bez záväzkov a EASY kartou.

Informácie k aktivácii nájdete aj tu: https://www.telekom.sk/wiki/ostatne/zimny-balik-dat-zadarmo-v-telekom-aplikacii

Pekný deň

Terka

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

1 odpoveď na túto otázku

• 0

Ďakujeme, fungujú výborne, vďaka aplikácii pridelené všetkým číslam, pomaly jedným klikom. :x

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach
Hosť
Táto téma je teraz uzamknutá pre ďalšie odpovede.

sidebar
  • Podobný obsah

• Od slowrock
      Platím si paušál Áno L 10GB dát v plnej rýchlosti.. nato som si aktivoval nekonečné dáta 1000GB lenže s obmedzenou rýchlosťou s ktorou nedokážem minúť ani 10GB dát z 1000GB. Načo je potom dobrá táto akcia keď ta rýchlosť je takto obmedzená. Neopužitelne!!!! a nemožem sa dostať k mojím ani k mojím 10GB zaplatením v plne jrýchlosti!!!
    • Od rakovicovalenka
      Dobry den potrebujem zrusit jednu vec aj vo fakture a neviem to. Find my kids som aktivovala cez google a neviem to zrusit.mesacne mi to stahije a uz to nevyuzivam davno. Dakujem 
    • Od gauner
      Už  18 dní nefungujú spotreby  v aplikácii. Skúšal som preinštalovať. Ale nepomohlo.Skúšal som to cez PC  a nepomohlo. Čo s tým. Pačilo sa mi ako to fungovalo a VY to musite  INOVOVAŤ  . Nechápem preč niečo čo funguje v tejto krajne musí niekto xxxxx.
      Ďakujem.
    • Od filipzemiansky123
      Dobrý deň, chcel by som sa spýtať že čo vlastne znamenaju tie denne dáta neobmedzene co sa dajú aktivovat za 3€ v telekom aplikácii? 
      Že ako to vlastne funguje?
    • Od filipzemiansky123
      Dobrý večer, chcel by som sa spýtať či budú dáta zadarmo aj v júni??