sidebar
  • Podobný obsah

• Od drobny.mato
      Dobrý deň. Sledujem reklamy o zrýchlovaní internetu...už pár krát sa u nás v baráku spisoval zoznam zájemcov a ich súhlas so zriadením optiky. Vie mi niekto povedať ako to vyzerá s optikou od Telekomu v Novom Meste nad Váhom?
    • Od Darina1
      Dobrý deň, 
      adresa: 11792****01, .
      uzatvorila som so spoločnosťou Telecom zmluvu na vyšší paušál, za čo mi mal byť poskytnutý rýchlejší internet k pevnej linke na čísleako aj v mojom mobile na čísle:
      . Nezaznamenali sme doma žiadne zlepšenie, zrýchlenie, skôr výpadky. Poprosím o výmenu Routera, alebo využiť iné Vaše možnosti, aby sa rýchlosť a spoľahlivosť internetu zvýšila. Ďakujem.  Šnircová
    • Od qazmlp
      Objednal som si zriadenie VDSL Magio internetu, ktorý je dostupný na mojej presnej adrese podľa overovača dostupnosti služieb Telekomu. Následne mi však technik oznámil, že nie je možné u mňa zriadiť internet vzhľadom na to, že nie je voľný slot na stĺpe a viac informácií som nedostal. Neviete či je možné nejakým spôsobom dosiahnuť, aby sa tam počet slotov na stĺpe zvýšil?
    • Od mgomgo
      Dobry den,
      uz nieco cez rok subdodavatelska firma SupTel realizovala pre Telekom v obci Podolie, Castkovce... a dalsich dedinach v okrese Nove Mesto nad Vahom vykopove prace a pokladku optickeho internetu. Na vasej stranke teraz specificky pre obec Podolie, bola dostupnost max. ADSL. Sluzba opticky internet bola spustena, niektori ludia uz maju aj opticky internet, ale vasa stranka o dostupnosti poskytuje nespravne informacie. V obecnom rozhlase dokonca aj vyhlasovali spustenie a pre ludi moznost sa pripojit. Kedy bude tato databaza aktualizovana a dostupnost sluzieb spravne zobrazena na webe? Mapa dostupnosti ukazuje pripojky spravne, ale pre konkretne adresy dostupnost nulova. Vid. obrazok.
      Dakujem za odpoved.

• Od Kyblik78
      Dobrý deň
      viac ako 3 roky mám router ZTE II ten je však pomalý. Je možné v rámci Telekomu požiadať o rýchlejší model alebo si to mám riešiť vo vlastnej réžii.