Powerline devolo

Otázka

• 0

Pozdravujem.Potrebujem poradit v nasledujucej veci.Mam od telekomu powerline adaptery devolo,vsetko islo fajn az kym sa mi raz zdalo ze niečo ide veľmi pomaly,odmeral som rýchlosť na powerline wifi a download bol 0,30 niekedy vyskocilo cosi viac ale nic moc.Skusal som rozny reštart ci uz routra alebo samotneho powerline no nič.Myslel som si ze su zle tak som ich vyreklamoval a dostal som nove,ale problem pretrváva.Dokonca mam aj novy router.Este taky postreh ak soM pripojeny na adaptér cez lan kabel na pc meranie je ok.no cez WiFi skoro ani stránku nenacita.Internet mam magio optik L.Diki za kazdu radu

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

3 odpovede na túto otázku

• 0

Pozdravujem.Potrebujem poradit v nasledujucej veci.Mam od telekomu powerline adaptery devolo,vsetko islo fajn az kym sa mi raz zdalo ze niečo ide veľmi pomaly,odmeral som rýchlosť na powerline wifi a download bol 0,30 niekedy vyskocilo cosi viac ale nic moc.Skusal som rozny reštart ci uz routra alebo samotneho powerline no nič.Myslel som si ze su zle tak som ich vyreklamoval a dostal som nove,ale problem pretrváva.Dokonca mam aj novy router.Este taky postreh ak soM pripojeny na adaptér cez lan kabel na pc meranie je ok.no cez WiFi skoro ani stránku nenacita.Internet mam magio optik L.Diki za kazdu radu

aby korektne powerline adaptery fungovali musia byt zapojene na rovnakej faze ( el. okruhu) najlepsie je natiahnut LAN kabel aj ked nie vzdy sa to da

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Praveze je to jedno kde to mam zastrcene.a mam to na rovnakom mieste ako predtym ked to fungovalo super.je mozne ze som prerabal osvetlenie na led bodove?toto jedine ma napada..viac ziaroviek a kalov....

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

po kabli ide cez wifi nie? skus uplne odpojit tie led svetla, ak mas k nim nejaky napajaci zdroj tak aj ten a uvidis ci sa nieco zlepsi. lacne zdroje mozu posobit ako rusicky

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok

Vytvor si účet alebo sa prihlás, ak chceš komentovať

Musíš byť členom, aby si mohol pridať komentár

Vytvoriť účet

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Registrácia nového účtu

Prihlásiť sa

Máš už účet? Prihlás sa tu.

Prihlásiť sa teraz

sidebar